Газова горілка саморобна. Які варіанти?

Тема у розділі 'Газовые котлы', створена користувачем gam-ua, 19 вер 2014.

  1. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    Доброго часу доби, форумчани!

    Продовжую працювати над перетворенням звичайного котла на піролізний. Генератор піролізного газу вже маю, лишилось зробити газову горілку для котла.

    використати штатну не вийде, адже швидкість потоку газу досить висока при нижчі за природню калорійність.

    накидав таку схему горілки. можливо хтось щось порадить, або підкаже якийсь розрахунок горілки, чи вкаже яку літератури почитати.

    як вам взагалі схема горілки?
    55.png
     
  2. trvld

    trvld Майстер

    Повідомлення:
    246
    Симпатії:
    90
    Адреса:
    г. Хмельницкий
    Пробачте, але я б слово "горілка" замінив на "пальник" - і звучить краще і правильно :)
    А по суті - на мій погляд, тільки метод "научного тыка" дозволить щось прояснити...
    А вже "науково тикати" я б починав зі штатного пальника, збільшуючи діаметр форсунок та зменшуючи повітропритоки.
     
    Voyutichi подобається це.
  3. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    та штатний згорів. так що прийдетья саморобний робити.
    --- добавлено: 20 сен 2014 в 00:19 ---
    пальник таки краще. горІлка це трохи інше :)
     
    Останнє редагування модератором: 27 вер 2014
  4. солтес

    солтес Прораб

    Повідомлення:
    965
    Симпатії:
    407
    Адреса:
    НІК ПЕРЕДАНИЙ ШАХМАТІСТУ
    Газовий пальник повинен включатися і виключатися нащо видумувати велосипед краще купити готову апаратуру до газового котла , а для зниження тиску газу можна поставити газовий редуктор .
     
  5. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Не хочу нікого ображати, але чому не можна гнати горілку з натуральних продуктів? =)

    Якщо серйозно - в котлі АОГВ-19 стоїть пальник, що повторює конструкцією пальник газової плити, єдине, що стоїть різьбова заслінка для регулювання кількості повітря, що додається в трубу пальника. Працює у мене ефективно і досить економно - ось уже 14 років. Замінив автоматику на італійську (десь описано на форумі, двічі міняв термопару, зменшив переріз комину - а пальник вперше ревізував і чистив минулої осені.
     
  6. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    а у вас часом немає схеми цієї горілки? мені потрібно пропускати газу в тричі більше ніж через звичайний пальник.
     

Поділитися цією сторінкою