Своїми руками Измельчитель веток для отопления

Тема у розділі 'Наши работы', створена користувачем valery1977, 17 вер 2014.

  1. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Оригинальный способ транспортировки и заготовки веток от наших друзей из за...
     
    renko, pic16f887, serhio70 та ще 1-му подобається це.
  2. BORI

    BORI Підмайстер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Стрий
    Купил Уазик за 40 000 гривен в нормальном состоянии специально для заготовки топлива.Сейчас куда вижу туда и еду---поближе к сырью. За два отопительных сезона машина отобьется.
     

    Вкладення:

    • УАЗИК4.JPG
      УАЗИК4.JPG
      Розмір файлу:
      70,7 КБ
      Переглядів:
      56
    • УАЗИК3.JPG
      УАЗИК3.JPG
      Розмір файлу:
      65,9 КБ
      Переглядів:
      59
    • УАЗИК2.JPG
      УАЗИК2.JPG
      Розмір файлу:
      101,2 КБ
      Переглядів:
      59
    • УАЗИК 1.JPG
      УАЗИК 1.JPG
      Розмір файлу:
      94,7 КБ
      Переглядів:
      58
    Vasil77 подобається це.
  3. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Ещё одно приспособление для загрузки и транспортировки измельчителя.
     
  4. Kuznec

    Kuznec Майстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Вінницька обл.
    Я свого УАЗа ліплю... Має вийти щось схоже. good https://krainamaystriv.com/threads/21656/page-2
     
  5. Олексій М.

    Олексій М. Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Якщо можна детальніше, що значить зробив сам?
    Потрібен матеріал, хороший токар, фрезеровщик, термічка, у нас виробництва немає, приватники за цю роботу не беруться.
    Власноручно я можу слюсарувати та варити.
     
  6. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Для доброго слюсаря нема нічого складного. У Василя Пустовойченка є відео про "маловку". Тут на форумі наводив його як приклад. Для власних потреб та для здобуття досвіду дуже непоганий варіант. Я купував свого подрібнювача. Сподіваюсь, при збереженні потреби в паливі, та як що вистачить здоров"я, за 3-4 роки окупити агрегат ( за умови що він раніш не розвалиться).
     
    pic16f887 подобається це.
  7. Юрий52

    Юрий52 Майстер

    Повідомлення:
    56
    Симпатії:
    30
    https://krainamaystriv.com/threads/20406/page-131#post-645030
    вот с этой страницы я всё поэтапно описывал.
     
  8. Юрий52

    Юрий52 Майстер

    Повідомлення:
    56
    Симпатії:
    30
    в связи с плохой погодой пропал свет. начал запускать генератор и порвал шнур. все из за спешки. поделюсь опытом. генератор 4 месяца стоял. не надо дергать сильно. спокойно не спеша тянешь и он заводится. шнур стоит 120 грн.1,5 метра. купил в хоз.товарах за 28грн. 15 метров. намазал парафином. может кто что лучше предложит. с виду от родного ничем не отличается.
     

    Вкладення:

    • image.jpeg
      image.jpeg
      Розмір файлу:
      164,9 КБ
      Переглядів:
      11
  9. Олексій М.

    Олексій М. Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Не зовсім зрозумів, канал знайшов, https://www.youtube.com/channel/UC06337chaP07HDwd-KHH7WQ/featured а що дивитися ні.
    У арпала є "Режущий модуль АМ-80", він на три ножа, так як і Ваш, скажіть будь ласка, яка фракція виходить, фотки бачив, але оцінити важкувато, У мене котел верхнього горіння, чим коротші шматки, тим краще їх можна напакувати (це вже з власного досвіду користування на протязі 3-х зим).
    На відео у Юрія52 частина шматків взагалі для моїх потреб завелика, хоча подрібнювач на 4-ри ножі.
    Чи правильно я розумію що ця величина визначається довжиною ножів (відстанню між валами) тобто діаметрами зубчатих коліс.
    Арпал у своїх блоках використовує шестерні коробки передач Т-25? Vasil77 у Вас яка міжцентрова відстань на великих шестернях?
     
  10. Юрий52

    Юрий52 Майстер

    Повідомлення:
    56
    Симпатії:
    30
    http://www.fassen.net/video/tQIYOR4fjSM/

    починав робити з цього відео. бляхи у мене 10мм. окремо точив гнізда підшипників. чотири гнізда були виточені з зміщенням 1,5 мм. е відео для чого це я робив. у мене стоїть чотирі ножа і чотирі гумових ножа. тому фракція 10-15 см. для мільчої фракції треба ставити вісім ножів. шестерні стоять з Т25. уважно читай форум.
    на жаль Василя Пустовойченка з нами нема. но ми будемо про нього памятати.
     
    Останнє редагування: 20 кві 2017

Поділитися цією сторінкою