Своїми руками Измельчитель веток для отопления

Тема у розділі 'Наши работы', створена користувачем valery1977, 17 вер 2014.

  1. сергей-812008

    сергей-812008 Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Запорожье
    Спасибо Поделитесь своим опытом. Я новичок в этом деле есле можно фото:Hi:
     
  2. Юрий52

    Юрий52 Майстер

    Повідомлення:
    56
    Симпатії:
    30
    Купил двигатель 16лс. буду ставить маховик на двигатель. мне кажется неправильный подход кто ставит без маховика. устройство любого четырехтактного двигателя должно быть с маховиком на двигателе(+ балансировка).
    теперь о ветках. вот ссылка.
    http://bytdobru.info/statya/5746-pr...-v-lesu-bez-spetsialnyh-razreshenii-v-ukraine
     
    s_fly, Vasil77 та Erni подобається це.
  3. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    У любого двс и есть свой штатный маховик который установлен с завода и отбалансирован он в сборе с коленвалом. Думаю доп маховик сущесвенно нагрузит подшипники коленвала, есть риск сократить жизнь Вашего двигателя. Поэтому я и советую Всем не экономить на мощностных показателях. КПД установки будет одинаковым, и на единицу обёма затраты топлива будут равными, при разных мощностях двигателя( клинические случаи типа газ в пол и пару анекдотов куму расказать... я в расчёт не принимаю). Если шустренько работать, я достиг результата 300- 350 гр бензина на куб дроблёнки.
    --- добавлено: 22 бер 2017 у 20:55 ---
    @сергей-812008, Тут та ще в паралельній темі https://krainamaystriv.com/threads/24476/ і описани майже весь мій досвід. Запитуйте, я та інші форумчани з задоволенням вам підскажуть яким шляхом рухатись далі.
     
    Останнє редагування модератором: 30 бер 2017
    pic16f887 та Erni подобається це.
  4. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    За основною роботою не вистачає часу, а весь вільний час (майже місяць) писв"ятив виготовленню і встановленню ТА на 750л.
     
    Олександер_1 подобається це.
  5. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    ТА можна виготовити і в літню пору. А садки вже завершають обрізати і доведеться по лісам та чагарникам збирати гілляччя. Зараз саме час заробити "велике дякую" у всіх розуміннях цього висліву.
    --- добавлено: 29 бер 2017 у 20:34 ---
    http://bytdobru.info/statya/5746-pr...-v-lesu-bez-spetsialnyh-razreshenii-v-ukraine

    Дуже повчальний матеріал! Дякую @Юрий52, . Зробив роздруківку та буду тримати в машині, на випадок зустрічі з різними "вартовими". Раджу всім хто в "темі"!
     
    Останнє редагування модератором: 6 кві 2017
    renko, slavko.malynovsky та serhio70 подобається це.
  6. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Випробування вже були?
     
  7. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    Сьогодні до 2 години ночі чергував біля котла,котрий працював на повну потужність, ждав доки перегорить.Зараз буду подавать тепло зТА. Результ випробування повідомлю через деякий час .
     
    serhio70 та Олександер_1 подобається це.
  8. Юрий52

    Юрий52 Майстер

    Повідомлення:
    56
    Симпатії:
    30
     
  9. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    @Юрий52,магнето це і є маховик і цього достатьо, чи ви думаєте що констуктори не вели розрахунків.
     
    renko та serhio70 подобається це.
  10. Юрий52

    Юрий52 Майстер

    Повідомлення:
    56
    Симпатії:
    30
    ось двигун уд2. з малюнку видно що важить не 1кіло. знайшов маховик з москвича з понеділка буду точити шків і чипляти маховик. розрахунків ніде не знайшов але читав що люди робили мінітрактор і на двигун УД-2 ставили маховик і корзинку газ 21. нарікань не було.
     

    Вкладення:

    • image.jpeg
      image.jpeg
      Розмір файлу:
      125,6 КБ
      Переглядів:
      37

Поділитися цією сторінкою