Своїми руками Измельчитель веток для отопления

Тема у розділі 'Наши работы', створена користувачем valery1977, 17 вер 2014.

  1. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Голова напевно в долі.;-)
    Жарт.)))))
     
  2. renko

    renko Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    15
    Дробив на днях в лікарні- попросили. Вийшло 35 мішків з горіха та фруктових. Залишилась половина тонких гілок по моему з граба \на кінцях як малесенькі шишечки\.Спалювать ім заборонено. Кажу-виділіть 2 л бенз. перебью на кучу-неемаа бюджетники і т.д. Тоді вибачайте-зібравсь і до хати.
     
    pic16f887 подобається це.
  3. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Я його побачив 1 раз, коли дробив, він за 200м від машини, по сусідній вулиці проїхав.
     
    Олександер_1 та pic16f887 подобається це.
  4. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Коли Ви домовлялись про роботу то мали розуміти: не завгосп, не двірник Вам бензин не куплять. А голов. лікар сам чекає коли принесуть.
    Це вилядає наче приїхав, хапнув що сподобалось, а з рештою застреліться. Я так не працюю! Доводилось забирати і малинники, трояндову обрізь, з останнього об"єкта мусів вивезти 5 пеньків. Саме "виконання побажань замовника" і дає мені підставу вимагати кошти за свою роботу.
    На Вашому місці я забрав би все, бо котлу всеодно що в ньому горить. А Ви виглядали б як меценат, активіст... А так наче на базарі ... Поковиряли, і все! Коли я не хочу, чи не можу працювати без оплати, для цього можна знайти 100 виправдань та пояснень.
    Щодня проїжджаю повз 2 купи хмизу десь по 70- 100 куб,в центрі мікрорайону, можна забрати. Я розумію: міська влада його ліпше на смітник вивезе, а не копійки не дасть, хоча будуть вантажити везти... Та й мені й оплаченого хмизу для власних потреб хватає. То нехай везуть!
     
    shed1968, pic16f887, leshiy_40 та ще 1-му подобається це.
  5. renko

    renko Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    15
    На цю роботу мене знайшли самі. Прийшовши на місце я відразу сказав який матеріал заберу а який треба попробувать як ляжеу мішок. Подробив товще. Попробував тонке. Получився мішок мячик вагою близько 5кг. Я запропонував для зменшення обьему подробить на кучу бо вони грузили на тракторний причіп. І роботи там ще було години на півтори.
     
  6. renko

    renko Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    15
    Вчора працював у другому місці \тоже лікарня\. Умови сподобались -заіхав до самих куп, зівак і глядачів нема, матеріал відмінний в діаметрі до 15 см цього року і прошлого і багато, роботи WP_20170320_12_56_53_Pro.jpg WP_20170320_12_57_13_Pro.jpg WP_20170320_12_57_43_Pro.jpg WP_20170320_12_59_11_Pro.jpg WP_20170320_15_39_52_Pro.jpg днів на 5. Пропонували переноску для електропили, але у мене іі нема. Дробілка працює 2й рік пройшла 20 кубів, ремені стоять дешеві ще не міняв.
     
    Останнє редагування: 21 бер 2017
    leshiy_40, Vasil77, Шурик Сказка та 2 іншим подобається це.
  7. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Для заробітку на подрібненні машинка малувата. Зі свого досвіду можу порадити придбати щось з вантажопідємністю до 2- 3 т та кузовом на 10 куб. Варіанти типу ГАЗ53 та ін. (що вимагає посвідчення водія категорії С) не раджу. Часто бувають замовлення з забороною заїзду вантажному транспорту, а писати запити... то морока і вона тіх грошей не варта. З собою варто мати невелику бензопилу Можливо китайську (аналог штіль МС180) це значно пришвидшує роботу. Електро пила добре для власного подвір"я, для виїздних робіт вона обмежує мобільність. А часм потрібно щось розрізати, чи відділити великі шматки.
    Я мінулої суботи за 3 години завантаживсь на 1 місяць.
     
    Останнє редагування: 21 бер 2017
  8. сергей-812008

    сергей-812008 Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Запорожье
    Сегодня дождался агрегат ждал полтора месяца Поставили двигатель 18 лс сделано все класно как обещяли на 5+
     

    Вкладення:

  9. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    Сьогодні у Трускавці бачив як дробили порізані дерева. Насікли 6 газонів.
    Підійшов до шофера, питаю кому возите, каже на базу а потім всякі ями засипаєм.
    От так от...
     
  10. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    @сергей-812008, Хотілось привітати, але знаючи на скільки то важка робота: співчуваю!))) У Вас все могло бути по іншому, тепер Ви попали "секту"!:rubanok::nozhovka:
    --- добавлено: Mar 22, 2017 5:34 AM ---
    @сергей-812008, У Вашого агрегата так само реалізовано систему охолодження двс. Повітря видуває в кожух пасів! Раджу зразу вирішити цю проблему, при тривалій роботі є ризик спалити ремені.
     
    Останнє редагування модератором: 30 бер 2017

Поділитися цією сторінкою