Своїми руками Измельчитель веток для отопления

Тема у розділі 'Наши работы', створена користувачем valery1977, 17 вер 2014.

  1. сергей-812008

    сергей-812008 Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Запорожье
    Большое спасибо за ответ. куплю . сделаю прицеп с меня фото :):):)
     
  2. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @BORI, @Vasil77,

    Не працював я із такими агрегатами, тому сперечатися не буду.
    Але я писав про оберти валів з ножами, а не про двигун. Зі сторони страшно дивитися, як цей менстр ковтає гілля. Ну і 10кВт. із літри це також перегиб.
     
    mik67 подобається це.
  3. Пацюченко

    Пацюченко Стажер

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    15
    Добрий вечір!

    Прийшла весна і я доробляю свій подрібнювач на котушках (якби знав, що рік піде - купив би готовий і не морочився, але ж...). Два дні мучуся з виставленням ножів (заточена корінна ресора). Таке питання - наскільки щільно вони мають стикатися? Якщо буде біля 1-2 мм зазор (одна раніше за другу) - буде погано рубати? Ножів - по 3шт на валу. Обварювати буде зварювальник півавтоматом, зараз виставляю на прихватках. Начебто все добре, рівно, прочинаю рукою прогортати - чи то ножі зміщуються, чи хто зна що, але ідеального, "ножничного" стикання нема.
     
    leshiy_40 подобається це.
  4. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Я не раз казав: кому потрібен швидкий результат необхідно купувати! готовий.
    Коли ножі сходяться не повністю то не перерізає дрібний хмиз та й грубий вилітає з недорізом.
     
    mik67, leshiy_40 та Пацюченко подобається це.
  5. valery1977

    valery1977 Бригадир

    Повідомлення:
    281
    Симпатії:
    241
    Адреса:
    Киев
    А я это по сей день объясняю(((
    Главное на рекламе красиво)))
    НО никто не понимает что на рекламном ролике во избежание разных некрасивых ситуаций ветки подают в измельчитель уже в чистом виде, тобиш вся мелочь которая может не поместится в мешок уже отрублена от ветки
    Идеальный вариант ото действительно погрузочная лента, или же установка на дышло прицепа.
    Я по сей день заготавливаю с установкой на дышло прицепа. :vo:
     
    pic16f887 подобається це.
  6. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Мой агрегат рубит всё до 2мм (подрезает, немного держится на коре). Красиво получается первых 0.5 куба, далее язык через плечо и дышиш часто))).:p
    Расфасовка в мешки сразу утраивает себестоимость, и отопление полученное из такой ветки = по стоимости хорошим дубовым дровам.
     
    pic16f887 подобається це.
  7. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    В мене теж на дишлі, а траспортер планую але на все не вистачає часу.
    Рік тому перед двором зрізав 3 іви то все гілля передробив без проблем і по ночам стопив щоб сусідів не давити димом,в даний час ножі вже під тупились то з івою не впорається. В лісосмугах тонкого гілля не беру а те що біля товстого як встигну стараюсь вихватить. В основному дроблю те гілля що лежить близько року. Вигружаю в мішки вже дома ,мені так зручніш топить і складувати. Опалювальний сезон вже майже закінчуеться а моєму складі десь біля 100 мішків дробленного і 100 мішків соснової тирси , тож повинно щось залишитись на наступний сезон.good:vo:
     
    predka та Vasil77 подобається це.
  8. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    @pic16f887, Я гнучке вербове гілля стараюсь запихати жмутами (типу снопи). Коли його на ножі потрапляє багато й одразу то перекришує добре, іноді погано порізане пропускаю повторно то розрізає геть у щент.
    --- добавлено: Mar 16, 2017 9:29 AM ---
    Зараз саме сезон обрізки садків. Не стидайтесь підійти та запитати у людей, де бачите купи хмизу. Більшість з них готові заплатити невелики кошти аби позбутись клопоту з спалюванням того добра (особливо в місцях з щільною забудовою). Таким чином продовжую заготовки на нинішній та наступний опалювальний сезон. І головне в такому методі ( навідь коли Ви заберете те гілля без грошей) не прийде ні який лісничий- активіст... та не буде мозок виймати! А гілля з фруктових дерев то краще ніж чагарникі 2-річні.
     
    Останнє редагування модератором: 24 бер 2017
    pic16f887 та serhio70 подобається це.
  9. Vitalik Xm

    Vitalik Xm Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    590
    Кому в Хмельницькому потрібне гілля звертайтесь, в нас двір будуть чистити, то трохи буде.
    Але, щоб все забрати.
     
  10. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Вчора мав цікаве замовлення. В маленькому садовому товаристві розчистили закинуту ділянку. Накидали дві чималі купи хмизу. Коли я приїхав на об"єкт то був здивований: Суцільна стіна лісу, з 10-ток маленьких будиночків. Запитую: то чому не спалили, 2 тижні чекали коли в мене звільниться час? Бо голова того товарисва суворо заборонив спалювання, виписав попередження і змусив підписатись власника ділянки, в попередженні заздалегідь були прописані штрафні санкції. За суму котра була вказана я готовий працювати 2 дні. Та й час зєкономили суттєво: 2 години роботи та 5 помічників, в результаті я маю 8 куб галузок, а власник ділянки чистий майданчик без згарищ та фінансових наслідків.
     
    Nikodimka, pic16f887, predka та 3 іншим подобається це.

Поділитися цією сторінкою