Своїми руками Измельчитель веток для отопления

Тема у розділі 'Наши работы', створена користувачем valery1977, 17 вер 2014.

  1. toleg

    toleg Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    боровая
    У нас на вирубці в лісі гілля з сосни палять та і на посадках при чистці палять їм легше спалити чим віддавати комусь. В цьому сезоні дуже богато вирубок таке враження, що живемо останній рік.
     
    s_fly та pic16f887 подобається це.
  2. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    Ентузіастів, котрі взялися розчистити дорогу від самосійного клена розігнала поліція і склала протокол. Офіційного дозволу ні від одної із служб не вдалося отримати. Дорожники відмовляють, сільська рада теж діла не має. Та й сільський голова шукав в кого взяти дозвіл, відповіді так і не отримав. Через тиждень рубок приїхав якийсь чиновник на ВАЗ 2107, сфотографував трактора, легковушки, щоб було видно номерні знаки, і вирубку. Працівники побачили, що пахне жареним роз'їхались, а трактора наздогнав наряд поліції з пяти чоловік в касках бронежелетах із автоматами. Трактора з причіпом і дровами хотіли забрати, але тракторист зателефонував сількому голові, то трактора не забрали, але склали протокол.
    Гілки, ті що на вкладеннях, теж не можна дробити. І наша влада хоче, щоб переходили на дрова.

    20161230_120617_HDR.jpg 20161230_120516_HDR.jpg 20161230_120910_HDR.jpg 20161230_121034_HDR.jpg 20161230_120413_HDR.jpg

     
  3. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Да.... сумно! Але в цій країні "ідіотів з мандатами", де прості жителі заважають дурням з погонами "розбудовувати ДЄЄржаву" розумного та зрозумілого устрою ще не буде доооовго! А все вирішувалось просто: дорога місцевого значення, проходить землями громади, на загальних зборах приймається рішення про проведення розчисткі, обумовлюються строки та виконавці робіт і до відома ставляться різним .... єко- калеко інспекторам, синьо- зеленим охоронцям! На вимогу різних придурків надається виписка з протоколу загальних зборів, і ЩО?, вони все село в тюрму посадять? Чому бігати??? питати дозволів у ціх мудозвонів, котрі проїдають наші податки! Раніш було ще легше, все що тонше 8 см це чагарник (окрім культурних посадок) і підлягає обов"язковій розчистці.
    А в наших краях пайові поля в "держлісфонд" забирають, бо вони чагарниками пообростали і це стало "зеленим насадженням"(((.
    --- добавлено: 30 гру 2016 у 21:38 ---
    Саме з цієї причини я і працюю "на дядю" бо розумію що вже за рік чи й менше буде дуже складно навідь до хмизу доступитись. А оскльки сума яку я вклав в подрібнювач дуже значна (для мене особисто) от і є необхідність в стислі строки відшкодувати максимальну частку вкладень.
     
    Останнє редагування модератором: 7 січ 2017
    don ivan, pic16f887 та serhio70 подобається це.
  4. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Дуже сумно............ чомусь після ваших розмов складається враження " ну його нах цей подрібнювач ", краще замовити потрібну кількість деревини та спати спокійною Якщо так, то готовий продати.
    Але навесні буду робити знов , мабудь зразу два, закази є, і дурні такі як я ще не перевелись ))
     
    serhio70 та pic16f887 подобається це.
  5. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    @Vasil77, @mik67, воно то так але завтра планую на акацію.
     
    renko та serhio70 подобається це.
  6. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Бажаю успіхів! Я мабудь схиляюся до продажу цього девайса, може комусь він буде більш потрібен . Скажу чесно- це рішення дуже не просте, подрібнювач робився для себе на довгі роки, але в нашій Державі правителі не думають про людей. Мабудь я зараз дуже сентиментальний під впливом Новогот Року , та всеж такм сумно .......дивитися на вишколену пику Пороха , .......і думати як продати останнє в що вкладав душу щоб вижити......
     
    s_fly подобається це.
  7. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Ну чому так самокритично?! Я ще не підійшов до межі
    Всі мої роздуми ведуть до того, що працювати лише "для себе" це безглуздя. Такий агрегат повинен працювати 4-6 годин щодня та 15-20 днів на місяць. Інакше це недоцільне вкладення часу та грошей! Маючи достатню потужність він може легко задовільнити потреби 5- 10 господарств, чи невеликого підприємства з котельнею до 200кВт. При достатній потребі в продукті є сенс і попіклуватись про законність та відповідні дозволи на проведення робіт (за 5-10 кубів щепи ганяти та домовлятись з чиновниками - безглуздо!) Як варіант тримати такий агрегат на декілька обійсть, а не кожен сам собі.
    Виходячи з вище сказаного: свій розвиток бачу в досягненні 1-єї з вище окреслених задач, в противному випадку
    --- добавлено: 1 січ 2017 у 23:40 ---
    Ви ще не натішились!!!!))) То ж свято на дворі. А відпочивати не треба?
     
    Останнє редагування модератором: 9 січ 2017
    mik67 та Erni подобається це.
  8. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    По перше, мій агрегат хоч і працює на місяць приблизно 4 рази, але обійшовся не 40 тис. грн як Ваший, а всього навсього приблизно 12 тис. грн. і не жалкую що зробив . Використовую для себе, інколи просить кум нарубати для матері. Котелню в хаті опалюю 50/50 газом та дровами і дробленим, а майстерню 80м2 чисто дровами і дробленим. Раніше дробелене використовував тільки, щоб розпалити тирсу, а зараз тирси майже неможливо взяти, тож доводиться нажимати на дроблене. Що стосується відпочинку, то після з'їденого і випитого на Новий Рік, дві години попрацювати, а тоді продовжити, то це і є своєрідний відпочинок. Вечері першого січня запропонував своїй родині поїхати на "закачку газу" (так я називаю заготівлю дров і тирси). Родина одностайно підтримала мене. Що стосується чиновників, то принаймі стараюсь домовитись усно, щоб не платити за дозволи. Все таки, рубаю гілки, а не дерева.
    Результати двохгодинної сьогоднішньої "закачки газу":

    20170102_111138_HDR.jpg 20170102_121051_HDR.jpg 20170102_121026_HDR.jpg 20170102_133346_HDR.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 10 січ 2017
    anatoliy22s, Vasil77, leshiy_40 та 2 іншим подобається це.
  9. serhio70

    serhio70 Інженер

    Повідомлення:
    259
    Симпатії:
    501
    @pic16f887, Гілки були вже спиляні?
     
  10. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    Основна маса ще з літа і трошки перед новим роком, дрова забрали.Два роки тому залишали 15 см у діаметрі, а зараз максимум 8-10см і то рідко.
     

Поділитися цією сторінкою