Своїми руками Измельчитель веток для отопления

Тема у розділі 'Наши работы', створена користувачем valery1977, 17 вер 2014.

  1. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    @mik67, це треба мати котельню на обыгрів трьох- чотирьох багатоповерхівок з укладанням договору)) Масштаби вражають
    Ще більше вражає витрата хмизу. Сьогодні опалював "службового" котла 100кВт "Калвіс" "березовими віниками" котрі на передодні різав. З 11.00 до 17.00 було спалено 3 куби січеного гілля. Температурний режим ледь вдавалось витримати. Періодичність завантажень в котел 15- 20хв. Хоча на дровах періодичність становить біля 2-х годин.
     
    pic16f887 подобається це.
  2. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
     
  3. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Тема "агрегат на дишло" в моєму випадку не працює з декількох причин: 1 це вага конструкції в зборі більше 200кг. 2 габарити агрегата вони не дозволять повертати на кут більше 30% бо відстань між причіпом - ширна агрегата = 0.5м в залишук. Мушу пересуватись по дорогаг загального користувння та автомагістралях, тож будь якя маніпуляції з розмірами причепа ( будь то подовження дишла, переміщення кузова відносно осі причепа...) Веде до прямого конфлікту з ДПС, Полісісію...
    А так хотілося б мати причеп на зразок "американських" з самозвальним кузовом, довжина 3м... Ех! не в цій державі! Тож варіант з транспортером напевно єдиний з доступних (умовно доступних). Завод в якого я купував подрібнювач вже виготовив версію ( про яку ми розмовляєм) Для доукомплектації мого агрегата транспортером їхнього виробництва потрібно "дрібничку"- 20 000гр))). Просумувавши вже вкладені кошти + ще 20 000= ВІЧНІСТЬ в плані повернення вкладених коштів. Тож поки заробляю грошІ, як є. А життя покаже.
     
    Останнє редагування: 15 лис 2016
    Papp Janos, Liana та renko подобається це.
  4. Lusuy81

    Lusuy81 Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    2
    Народ може у кого завалялись куски ресори а то все готове а ножі потрібно 115мм висотою та 200мм шириною. Обїздив усі приймальні пункти і ніде ресори хоча б 100мм не знайшов.
     
  5. Юрий52

    Юрий52 Майстер

    Повідомлення:
    56
    Симпатії:
    30
    ищи на грузовом СТО. рессор или полурессор не видел шире 100мм. брал себе толщиной 13мм. и ширина 100 мм.
    свой измельчитель готов. осталось покрасить. ножей 4. и 4 резиновых для подачи веток.
     

    Вкладення:

    • image.png
      image.png
      Розмір файлу:
      653,9 КБ
      Переглядів:
      80
    • image.png
      image.png
      Розмір файлу:
      681,5 КБ
      Переглядів:
      72
    • image.png
      image.png
      Розмір файлу:
      603,8 КБ
      Переглядів:
      75
    • image.png
      image.png
      Розмір файлу:
      616,2 КБ
      Переглядів:
      77
    Останнє редагування: 18 лис 2016
    mik67 подобається це.
  6. Юрий52

    Юрий52 Майстер

    Повідомлення:
    56
    Симпатії:
    30
    посоветуйте какой купить двигатель для измельчителя. вот нашёл один сайт но что то меня смущает.
    http://fajno.in.ua/p27781973-dvigatel-benzinovyj-pobedit.html
    есть ещё двигатели с понижающим редуктором. выдержит ли этот редуктор?
     
    Останнє редагування: 18 лис 2016
  7. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    В мене точно такий Победіт ПДБ-188 https://krainamaystriv.com/threads/20406/page-104. Купував в магазині "Серп і молот" , залили масло , бензин , завели і все в мої присутності, а вже після того як мене все влаштувало заповнили гарантию і взяли гроші. Два сезони відпрацював без притензій. В інтенет магазині це кіт в мішку, бо там їх більш того що ніхто не провіряє.
     
  8. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @Vasil77, А такий варіант розглядали : подрібнювач окремо, причіп окремо,
    і все це чіпляється до машини як вагони на залізниці.

    342.jpg
     
    акула941 та Юрий52 подобається це.
  9. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    @DINAMIT-UA, И таким паравозом я выезжаю на автотрасу "киев -чоп" и рагоняюсь до скорости 90- 110км/ч ))) и остановить меня может толко тополь или ДПС))) . Я перемещаюсь на расстояния 30 -50 км и иногда даже нераномерно загруженный прицеп приносит неудобства. Да и объёмы скотрыми я работаю: с 9:00 до 14:00 Сегодня было нарезано и перемещено 12 куб.м ветки, работало 9 человек.
    12[​IMG]
     
    Останнє редагування: 19 лис 2016
  10. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    @Vasil77, Дякую за дрова! 300 грн машина на фото з причіпом з попередньо го посту. Супер! вже тиждень топлю подрібненими гілляками. все дуже ОК!
     
    pic16f887 подобається це.

Поділитися цією сторінкою