Своїми руками Измельчитель веток для отопления

Тема у розділі 'Наши работы', створена користувачем valery1977, 17 вер 2014.

  1. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Моя думка така: Майже всі хто зробив або купив подрібнювач , використовують його лише у власних цілях. І не думаю що наймаються на роботу з ним .Для мене це питання відпало ще на етапі випробувань. Я не поїду дробити на замовлення , по-перше тому що своєї роботи хватає, а по-друге стільки зівак збирається, що краще тихенько в лісосмугу поїхати та спокійно дробити на своє благо.
     
    Виталий73, renko, Шурик Сказка та ще 1-му подобається це.
  2. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    @mik67, В тому й біда не знаю як в дома використати 30- 40 куб подрібненого пластика? Та й зберігати його до використання де?
    Коротше - дуже багато запитань! це й страхає! Треба майстеркласи на Ютубі пошукати ( так наприклад про автомобілі на деревному газі вже багато розповіли). victory
     
    mik67 подобається це.
  3. BORI

    BORI Підмайстер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Стрий
    Вот моя шайтан-машина
     

    Вкладення:

    don ivan, blossem, mik67 та 5 іншим подобається це.
  4. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Майже як у мене)) Але хотілося б побільше фото самого шайтана а не машини))
     
    slavko.malynovsky подобається це.
  5. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Про подрібнювачі вже 140 сторінок (лише в цій темі + є інші аналогічні). А чи не пора комплексно підходити до подрібнення. Поясню: Рідко буває що подрібнювач поріч з гіллям "проживає" часто його "величність")) потрібно доправити до місця розташування гілок, де вони перебувають у достатній кількості. Зважаючи на те що більшість агрегатів важать далеко ЗА 100кг цю проблему необхідно якось вирішувати. ОТ я і пропоную описати, продемонструвати як наші Вельми! шановні форумчани вирішують цю проблему.
     
    pic16f887, renko та Erni подобається це.
  6. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Згоден на 100 відсотків, проблема перевозки подрібнювача це майже головна проблема після того, як його зробив-придбав. Мій подрібнювач їзде в прицепі, але катастрофічно бракує міста.
     
  7. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    Я свій закріпив на дишло причіпа,відносно заднього борта під кутом десь 110* на 3х болтах , ставлю й знімаю за допомогою кранбалки на підчепленному до авто причепі, вага подрібнювача приблизно 150кг. В процесі дробіння не відчіпляюсь а просто ставлю під кутом.https://krainamaystriv.com/threads/20406/page-104 Розмір причіпу: Ш-125см, Д-200см, висота борта 70см.
     
    Останнє редагування: 13 лис 2016
  8. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Особисто я стикнувся з проблемою переміщення подрібнювача ще з 5 років тому, коли конструював подрібнювач на базі мотоблока. Задача була в переміщенні на відстані біля 5- 10 км. Самі розумієте,що на такі відстані на мб їздити це довго та нудно, і зважаючи що вантаж якій везе мотоблок зменшиться на вагу подрібнювача пробував використовувати причіп до л.автомобіля з завантаженим в нього подрібнювачем. Більшу частину місця займає сам подрібнювач і мсце для вантажу залишається лише в багажнику авто та довколо подрібнювача. Працювати з подрібнювачем, який по вінця засипано щіпками та ін. речами не вельми зручно, виникає багато проблем пов"язаних з безпекою та технічні нюанси в роботі самого агрегата. Тому почав з покупки автомобіля для подрібнювача, далі вийшло так що придбав і подрібнювач.
    Зараз обдумую і хочу опробувати варіант коли подрібнювач розташовано в причепі а буксирувальник ( в моєму варіанті вантажівка) тягне цей агрегат за собою.
    В теперішній час використовую наявні агрегати в такій конфігурації.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 13 лис 2016
    mik67 подобається це.
  9. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Щоб так вкладатися, це треба мати котельню на обыгрів трьох- чотирьох багатоповерхівок з укладанням договору)) Масштаби вражають, але.....для більшості це неможливо. Єдине що вирішить проблему це трактор з причіпом, подрібнювач з приводом від вом та бригада хлопців)) Це якщо за раз треба заготовку на зиму зробити ,а якщо поступово, то наш варіант поки що нема альтернативи. Або причіп двухосний, або по ходу роботи складати в мішки, потім скільки дозволяє насипом в причіп, мішки зверху і поїхав)) Так роблю я .
























































    є















    2
     
  10. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    @mik67, Ви розумієте які обсяги хмизу потрібно спалювати для обігріву приватного будинку на 100кв.м. Я маю піклуватись про опалювання 2 будинків+ маю 2 дідусів які живуть в окремих будинках і дроватакож потрібні для нагріву води та бані. Загалом 2 господарстава мають повністю забезпечуватись та ще 2 частково. Все що має розмір "кулака" іде по родичам а мені лишаються "віникі". )))
    Отож вкладення не вважаю надмірним. Ріжу під замовлення і чимало гілля залишається в замовників, лише 50-70% забираю собі.
     
    Erni та pic16f887 подобається це.

Поділитися цією сторінкою