Своїми руками Измельчитель веток для отопления

Тема у розділі 'Наши работы', створена користувачем valery1977, 17 вер 2014.

  1. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Обіцяні фотки тв маленький звіт. Взагалі дуже задоволений роботою подрібнювача, хоча я його і щадив, але він сьогодні рубав без поломок. зразу виникла проблема, що одноосного причіпа замало)) Тепер трохи про кріплення в причіпі. Зроблена була рама з фіксаторами на болти в двох положеннях : в транспортному режимі та в робочому. На самому блоці зробив коліщата з підшипників від жигульовсьуих колінвалів, на фотках буде видно. Рубав тополя до 60 , але впевнено, без зупинок та пробуксовок . Думаю що порубає і більш твердішу гілляку. Локтайт рулить!!! Задоволений як слоняка, ))Зауваження вислухаю.
     

    Вкладення:

    rondlyk, Mobrey, serhio70 та 5 іншим подобається це.
  2. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    @mik67, а в мене негаразди получились ще з самого ранку. Приїхали в лісосмугу тільки почали дробить ропочався невеликий дощ , надробили мішок коли окуда не возьмісь появілся в рот ..... , Лісова охорона.І почалась лекція про незаконне використання другорядних лісових матеріалів і хто дозволив. Коли до мене дійшла черга задати їм питання,я запитав а хто тим надав дозвіл що продають без виписки по 2-3 зіли акації в день і розкидають гілля . Після сказаного тон розмови змінився, сказали що в бригади є дозвіл, поки дробіть але приїдьте до нас в лісництво і оформіть дозвіл щоб був у вас документ.Бригада рубщиків була від мене десь 2км, більш того що приїзжали збирати дань. На цьому пригоди не скінчились, після двох сезонів знущань над дробілкою скутило (лопнув) вал на ведучі (мала) шестерні, вже розибрав і замовив другий, в понеділок заберу.
     
    Останнє редагування: 7 жов 2016
  3. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Помічниця))
     

    Вкладення:

    Пацюченко подобається це.
  4. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Привітствую панство саморобників! Сьогодні в мене чудовий настрій, бо подрібнювач відпрацював 5 годин, спалив пального 1, 8 літра, нарубав приблизно 5 кубів. Звичайно, деякі огріхи треба поправити , а саме зміщення двигуна та шківа ближче до підшипника коленвалу. Але навіть так, вважаю для себе тему закрито. Всим , хто відповідав, та давав поради ВЕЛИКЕ дякую!! Для тих, хто бажає зробити подрібнювач, допоможу чим зможу, навіть токаркою . Всім добра та миру!!!
     
    Виталий73, Bygorok, serhio70 та 3 іншим подобається це.
  5. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    В мій прицеп входить десь 1.6-1,7 куба або 25-30 мішків по 18-21кг. залежно від розміру. В мішки вигружаємо дома, дроблю тільки сухі гілки ясеня і акації , їдемо в 3-4х щоб подібнювач мінімум часу робив в холосту , на поїздку затрачаємо 3-4 години включаючи виргузку в мішки і складування. Пальнаго вистачає 5л. на 3,5 прицепа , або +- літр на куб. В цьому сезоні заготовив 11,5 прицепів, останній раз пів прицепа бо скрутило ведучий вал, але для мене це не проблема. Діаметр під малу шестерю був 28, зроблю34 , шестерня завтулена і тіло втулки дозволяє розточити.
     
    mik67 та serhio70 подобається це.
  6. serhio70

    serhio70 Інженер

    Повідомлення:
    259
    Симпатії:
    501
    Скільки на зиму потрібно?
     
    pic16f887 подобається це.
  7. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    Якщо топить самим дробленим то прицепів 30, бо топлю хату на 70% ТПК і газовим на 30% площею 96м2 та автомайстерню на 100% ТПК 70м2 . На зиму маю: 14 прицепів дробленого(трохи залишилось з минулого сезону) , 250 мішків соснової тирси , не менш як 200л. відпрацьованого масла і в дроварні на НЗ 12м3 дров. В хаті держу температуру 21-24 ,в майстерні 18-21 за будь якої погоди. Вал вже готовий, як буде вільни час зберу подрібнювач, він мені найближчим часом не знадобиться бо вже немає куди складать.
     
    renko та serhio70 подобається це.
  8. mik67

    mik67 Бригадир

    Повідомлення:
    164
    Симпатії:
    229
    Адреса:
    Запорізька обл.
    Круто затарився! )) Заздрю по- білому такому запасу. Я за минулу зиму спалив приблизно 5 прицепів дров , топлю майстерню 54 метрів та пристройку 12 , котел піролізний. Хочу застережити всих форумчан , не беріть китайські ремені, їх хватає приблизно на 7 годин роботи. Сьогодні на своєму знайшов три глибоких тріщини. Виникла нова проблема в пошуках якісного .
     
    pic16f887 та serhio70 подобається це.
  9. serhio70

    serhio70 Інженер

    Повідомлення:
    259
    Симпатії:
    501
    Зберігаєте в мішках чи насипом?
     
  10. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    За Ваших фото: при натягуванні ременя маєте великий кут перелому і як наслідок розтріскування. Необхідно натягувати ремінь з меншим заломом, бо і самий якісний довго не витримає. Мав аналогічну проблему на колуні "морквині", зменшив довжину ременя І він менше нагрівається та термін служби збільшився в рази, також тренувався на мотоблоці "луч" з пасовим щепленням. [​IMG]
     
    Останнє редагування: 12 жов 2016
    renko, serhio70, Энки та ще 1-му подобається це.

Поділитися цією сторінкою