Бюджетный котел из того что было

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем 54сергей, 14 вер 2014.

  1. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    Після відкривання загрузочних дверцят в таких котлах майже завжди так. Замість чадного газу горить кисень з повітря. Вигорить і все стає "на кола своя". Для такого котла Вам СО треба переробляти 100%. Ставити обовЯзково теплоакамулятор, інакше комфортного топіння не буде. То труби будуть потріскувати від розжарення, то, через кілька годин вже "льодяні". Для ТА можна зробити маленьку прибудовку за вікном у Вас, якщо дозволить планування двора і хати, або на горище, якщо дозволить вагу перекриття. В прибудовку винести й котла, там же зробити розвязку з термозмішуючим вузлом, розширювальним баком.
    --- добавлено: 20 лис 2015 у 18:12 ---
    А як високо у Вас над дном повітроводи в камері газифікації. Може їх притиснути до самої футировки дна, щоб осереддя горіння стало ближче до форсунки і тоді не буде горіння за 15-20см від форсунки, дрова почнуть перед етапом сгоряння довше "підкопчуватись", виділяючи так необхідний гас.
     
    Останнє редагування модератором: 28 лис 2015
    funt3 подобається це.
  2. funt3

    funt3 Майстер

    Повідомлення:
    135
    Симпатії:
    63
    Адреса:
    Кременчук
    Первине повітря до форсунки 7 см і я думаю що цього замало, дно камери полукругле , відповідно по краям задіяний дуже малий слой дров, і я думаю що навпроти форсунки і вигорає більше, від цього і підвисання
     
  3. Giya

    Giya Підмайстер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Украина
    Доброго времени суток. А чем єто Вы таким белым сварочные швы промазываете ? И что это даёт ?
     
  4. funt3

    funt3 Майстер

    Повідомлення:
    135
    Симпатії:
    63
    Адреса:
    Кременчук
    Мелом и керосином с другой стороны, дедовский контроль швов
     
    Giya подобається це.
  5. radiosys

    radiosys Майстер

    Повідомлення:
    55
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    г. Сумы
  6. funt3

    funt3 Майстер

    Повідомлення:
    135
    Симпатії:
    63
    Адреса:
    Кременчук
    Переміг я своє дітище , зменшивши обєм повітря подаваємого в котел, і горіння стало нормальне і дрова перестали зависати
     
  7. mugambo2005

    mugambo2005 Майстер

    Повідомлення:
    159
    Симпатії:
    67
    Такой вопрос у вас шторка турбины не хлопала(ет) когда горит факел? Бо мой меня задрал с этой шторкой уже. Все вроде нормально работает, но как только дрова попадаются черезчур сухие, или хворост, или труха, начинает сильно газовать и хлопает шторка турбины. Если приоткрыть нижнюю дверцу, то перестает хлопать.
    А кстати каким образом уменьшили объем воздуха? Обороты уменьшили турбины?
    Вот кстати мое чудовище, борюсь с хлопаньем шторки турбины, если у кого какой опыт по этому поводу, то поделитесь.
     
  8. marlutsk

    marlutsk Майстер

    Повідомлення:
    112
    Симпатії:
    25
    Збоку на турьіні є дирки їх можна прикрити тим самим зменьшити надходження повітря

    Надіслано від мого Nomi C08000, використовуючи Tapatalk
     
  9. mugambo2005

    mugambo2005 Майстер

    Повідомлення:
    159
    Симпатії:
    67
    Вот что мной было испытано.
    1) В отверстия первичного воздуха были вставленны втулки из трубок 1/2, результата это не дало.
    2) Форсунка была переделана в круглое сечение и немного уменьшена в площади, выполнена из нержавейки. Дало положительный результат, но хлопанье начинается теперь при больших оборотах турбины, в целом положительно сказалась переделка. В круглом сечении как по мне происходит легче дожиг, не наблюдается поддымливание даже при не полностью прогретом котле.
    3) Обороты турбины регулируются. Был установлен дымосос на подозрение в недостаточной тяге (теперь пламя засасывает, а хлопанье шторки не удалось победить)
    В планах поиграться еще высотой подачи первичного воздуха. Поиграться самой форсункой, сделать ее более удлиненной. По своим наблюдениям лучше круглая форма.
     
  10. Iven

    Iven Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.125
    Симпатії:
    1.538
    "Хлопает", когда много первичного воздуха, не хватает вторичного для дожига. Убавьте в соотношении первичный или добавьте вторичного - хлопанье пройдёт.
     

Поділитися цією сторінкою