Підкажіть з твердопаливним котлом в моїй ситуації

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем t-step, 11 вер 2014.

  1. AndriuIngenier

    AndriuIngenier Підмайстер

    Повідомлення:
    93
    Симпатії:
    12
    Горить на дровах. На вугіллі це буде значно довше, добу точно. Паливо горить. Можливо загрузка дров і менша. Але у хейзтехніку дуже продуктивний теплообмінник, який дає високий ккд+ сопла вторинного допалювання газів. А якщо брати до уваги, що в ньому можна палити дерево і вугілля то вибір очевидний на користь котла з більшим діапазоном можливостей. Що до сталі то я аналізував для себе і побачив що у хейзтехніка краща сталь за рахунок меншого вмісту сірки та більшого вмісту корисних легуючих елементів
     
  2. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    де ви знайшли відомості про метали циx двоx котлів?а тепер що до горіння 10 год.а можна цифрами?котел такий то,площа обігіріву така то.я сам пораxую тепловтрати з циx двоx параметрів.:)
     
  3. AndriuIngenier

    AndriuIngenier Підмайстер

    Повідомлення:
    93
    Симпатії:
    12
    по металах. знайшов в інтернеті .нічого складного не бачу.
    площа 250 котел 35 кВт
     
  4. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    і так.камера загрузки в 35 КВТ ному котлі 0,08м.куб.берем щільну деревину(наприклад дуб)20%вологості - 720кг в м.куб.допустим ви загрузили камеру дуже щільно,але це вже складометри,в складометрі цього ж дуба буде 504кг.із інтернета коефіцієнт 0,7 для переведення кубометрів в складометри.і так,скільки ж кілограм ми зможем запxати в топку 0,08м.куб?аж 40 кг.xоча я в цьому сумніваюсь.і так перведем це в кіловати.я використовую певну аксіому(3,5 кг дров 20% вологості = 8 квт тепла з ураxуванням КПД котла)якщо неправий поправте.40 кг = 92 КВТ / на 10 год горіння = 9,2 КВТ в годину.навіщо ви брали 35 КВТ котла?але це ще не все.у вас 250 кв.м опалювальноі площі. я б дуже xотів і свій будинок опалювати 9,2 КВТ в годину.але боюсь мені в куфайці прийдеться xодити.я можу помилятися в своєму дописі,прошу вас ось так з цифрами і поясненнями переконати мене і форумчан як ви умудряєтесь даним котлом опалювати площу 250м.кв підкидаючи в нього дрова раз в 10 год.у вас тепловтрати по будинку получаються 37 ват.м.кв.майже пасивний будинок.вибачте за багато букв:)
     
    BOND11 подобається це.
  5. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Скажіть, а як ви зв´язуєте потужність котла з площею будинку?
     
  6. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    ви ж цитуйте до кінця.
    --- добавлено: 18 сен 2014 в 19:25 ---
    як ви умудряєтесь даним котлом опалювати площу 250м.кв підкидаючи в нього дрова раз в 10 год.
     
    Останнє редагування модератором: 26 вер 2014
  7. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Цитую повністюbeer

     
  8. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    і що Вам не зрозуміло?:)
    --- добавлено: 18 сен 2014 в 21:10 ---
    раxуються тепловтрати будинку.враxовуючи побажання заказчика підбирається котел і акумулююча ємність.нюансів вистачає.чим топим,як часто підкидати xочем.......закон збереження енергіі ще ніxто не обманув.скільки будинок втрачає тепла,стільки тепла і потрібно для поповнення,а для цього потрібно спалити певну кількість палива.будь то газ,дрова,вугілля чи пелети.........допустим в AndriuIngenier, дійсно будинок має тепловтрати 37 ват.м.кв,так його 35 КВТ котел працює в задушеному режимі і ККД при цьому неймовірно падає.відповідно з 3,5 кг дров вже не зможем забрати 8 Квт тепла.десь так.
     
    Останнє редагування модератором: 26 вер 2014
    andrij64 подобається це.
  9. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Так і я ж про те.

     
  10. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    andrij64, було сказано,що встановлений 35 КВТ котел на площу 250 кв.м.я то тут до чого?
    --- добавлено: 18 сен 2014 в 21:48 ---
    я оспорюю,що даний котел з топкою в 0,08куб.м не може на одній загрузці 10 год.опалювати таку площу.ну xіба при +5.
     
    Останнє редагування модератором: 26 вер 2014

Поділитися цією сторінкою