Підкажіть з твердопаливним котлом в моїй ситуації

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем t-step, 11 вер 2014.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    прошу памятати, що котел при конструктивній потужності 35кВт не зможе ефективно спалювати паливо і віддавати назовні тільки 5-10 кВт. Допустимі межі генерованої котлом потужності становлять 70-100% від запроектованої конструктивно..
    Інакше будете писати коментарі, що на дворі +5С, а ваш котел жере дрова як навіжений..
     
  2. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    тут я з Вами не погоджусь.для 35 КВТ-ного котла загрузочна камера в 0,105м.куб малувато буде.СТС 25(стандарт)має 0,16м.куб.в преміумі ще більше.35 квт x 10год = 100кг дров.при макс.потужності.ну ніяк така кількість дров не вміститься в топку 0,105м.куб.
     
    Останнє редагування модератором: 23 вер 2014
  3. AndriuIngenier

    AndriuIngenier Підмайстер

    Повідомлення:
    93
    Симпатії:
    12
    Q Plus є універсальним котлом(дрова, вугілля, брикет) а Q Plus DR призначений для спалювання дерева вологыстю менше 20 выдсотків. Нажаль не завжди э можливістю спалювати такі дрова.
     
  4. t-step

    t-step Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    ...наскільки я зрозумів Q PLUS може спалювати більш вологіші дрова + вугілля,вірно???...яка різниця в камерах згоряння по об"єму між ними???...і які конкурентні переваги/недоліки з SAS'ом UWT 29 кВт.???
    ...і взагалі можете озвучити ціни на них???
     
  5. AndriuIngenier

    AndriuIngenier Підмайстер

    Повідомлення:
    93
    Симпатії:
    12
    Не знаю з чого ти робиш такі висновки але у тому що горить 10 годин переконався сам на власному досвіді. По друге у хейзтехіку краща сталь ніж у стс. Ну і він не піролізний( що дозволяє спалювати дерево різної вологостію, а також вугілля, це і плюс і мінус) Також у ньому хороший теплобмінник та є сопла вторинного допалювання газів. Також гарантія 4 роки. Тому як на мене хаезтехнік є кращим.
     
  6. t-step

    t-step Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    ...Кращим ніж САС чи СТС???
     
  7. AndriuIngenier

    AndriuIngenier Підмайстер

    Повідомлення:
    93
    Симпатії:
    12
    За двох.
     
  8. t-step

    t-step Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    Чим саме за САС???
     
  9. AndriuIngenier

    AndriuIngenier Підмайстер

    Повідомлення:
    93
    Симпатії:
    12
    За САС він кращий тим що має сопла втринного допалювання газів а відповідно і вищий ККД. По іншим характеристикам вони на рівні
     
  10. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    горить на вугіллі?чи дроваx?і горить чи тліє?є об"єм камери загрузки.і не запxаєте ви туди більше дров.я порівняв СТС лиш по камері загрузки.і цього достатньо щоб сказати,що при однаковиx умоваx СТС буде горіти довше,бо в нього більше дров вміститься.стосовно металу,а ви що,робили аналізи металів циx двоx котлів?з чого висновки про метал?
     
    Rurik подобається це.

Поділитися цією сторінкою