Бетономішалка саморобна

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем gam-ua, 5 вер 2014.

  1. vetal22

    vetal22 Стажер

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    кременчуг
    Если капнуть чуток водички ничего не проскакует. Ну естественно смотря сколько в неё загрузить. Шкив какой именно вас интересует?
     
  2. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    то що на диску, а точніше той що на бочці. він же із двох половинок диска зроблений? якщо я правильно зрозумів, то рішення шедевральне! можна використати не лише на бетономішалці. а ремінь у паз гарно входить?
     
  3. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Мені треба зробити шків до січкарні, але діаметром як колесо-десь 80см. Думаю купити профільну трубу 10 на 20, у коваля скрутити бублика, потім зовнішню сторону відрізати і розвернути краї під кутом великим зубилом, тільки треба ставити ще ролик біля малого шківа, для збільшення кута його обхвату ременем.
     
  4. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    @viktor28465, бачив замість шківа на сікарню ставлять звичайни обод від велосипеда.
     
    Блаж подобається це.
  5. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    За січкарню і за обод від велосипеда.Не то що бачив,а сам і ставив,та ще не раз.Як поставив 24 обод і запустив мотор то січкарня від мене ледь не втекла.До вертикального взлету мало що лишилось.За попередні 5 років вона менше накрутила ніж за 1 хв тоді.Тоді "26"рафка (обод)пішла,ще і шків на моторі сточили.Все одно завеликі, хто ріже то мокрий виходить.Буду ту рафку розрізати,чуть розігну і кусок приварити другої.Так у нас роблять.І нетреба ніякої труби
     
  6. vetal22

    vetal22 Стажер

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    кременчуг
    Ремень нормально крутится. Я взял диск с москвича и срезал одну полку (юбку) потом продел её на диск и прихваткамт приварил плотненько . так и получился шкив). Главное аккуратно резать чтоб круг болгарки не закусило
     
  7. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    а щоб не закусило по площі різу в проріз треба вставлять вставлять гвіздки трохи товщі за круг.
     
    Блаж подобається це.
  8. vetal22

    vetal22 Стажер

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    кременчуг
    Верно!! :)
     

Поділитися цією сторінкою