Бетономішалка саморобна

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем gam-ua, 5 вер 2014.

  1. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    дешев
    о і просто. і все що потрібно – один запорожець :)
     
  2. vetal22

    vetal22 Стажер

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    кременчуг
    Сделал похожую на ремнях, мотор слабоват , если в неё засыпать 2 ведра щебня 1 песок может остановится))) , нашел другой мотор на 250 ват думаю может он справится с задачей.
    На фото правда она не доделаная еще, но суть видна
     

    Вкладення:

  3. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    зачот! але як ви її крутили? напряму із мотора на бочку? небачу редукторів. у вас має бути не більше 40 обертів на хвилину. інакше вийде центрифуга. роствор просто завісатиме на стінках. обовязково відписуйтеся, дуже цікаво.
     
  4. vetal22

    vetal22 Стажер

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    кременчуг
    Эти фото сделаны в процессе работы , окончательного варианта на компьютере не оказалось, буду на стройке сфоткаю, редуктор самодельный на ремнях, правда оборотов около 55 , эта проблема решаема, нужно грушу дожить сельнее горизонтально, тогда перемешивается норм, но все равно 150ват маловато, сейчас нашёл мотор 250ват по типу как со стиралки, буду прибывать может не будет останавливаться, единственный минус большой вес, плюс нужно как-то колёса сделать к ней
     
  5. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    візьміть трубу сотку, наріжте два кільця, в середину ступичку із труби двадцятої, приваріть пару спиць. готове колесо! якщо наклонять дуже горизонтально, то тоді і в мене стає. а так десь 30-45 градусів наклон. чекаю фото вашого редуктора.
     
  6. vetal22

    vetal22 Стажер

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    кременчуг
    Спасибо за идею с колесиками, фото редуктора обязательно сделаю.
     
  7. vetal22

    vetal22 Стажер

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    кременчуг
    в общем приехал а там уже по хозяйничали, спи...ли мотор , в общем буду переделывать, с чего мотор можно туда приспособить? с стиралки уже не буду ставить, есть у меня 250 ват 1300об может потянет
     
  8. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    vetal22, все залежатиме від редукції. а так у мене мотор на 150 ват і тянув.
     
  9. vetal22

    vetal22 Стажер

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    кременчуг
    а как вы сделали фиксатор для того чтоб груша не переворачивалась?
     
  10. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    vetal22, елементарно. кусок арматури загнув із двох кінців. отиі кручки чіпляються за нижню опору і за ручку. можна цепок чи трос приспособить. буде більш естетично. але мені годиться і так. головне щоб бетон мішала.
     

Поділитися цією сторінкою