Чем отличается техника "Stihl" от "Husqvarna"?

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем кхк, 21 вер 2009.

  1. Юрий Вл.

    Юрий Вл. Новачок

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    0
    Тогда почему это кольцо не делается алюминиевым ( он лучше проводит тепло , чем сталь) ? А вообще это что-то новое в теории двигателей внутреннего сгорания:) .Если это писал специалист , то специалист по рекламе
     
  2. Max47

    Max47 Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Львов
    Не знаю, що краще, але можу точно сказати, що якщо порівняти ціну/потужність пили, то штіль виграє. За менші гроші можна купити потужніший штиль. Так само штіль в обслуговуванні буде дешевший, чим хускварна))
     
    С@ньок подобається це.
  3. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    доброго дня, о тут навряд, ви узнавали ціну напприклад ЦПГ одинакової потужності на ці дві моделі?
    - по крайній мірі в нашому регіоні різниця на 30-40 відсотків 2штіль" дорожче.

    - в нашому регіоні це також на оборот.
     
    1 людині також подобається це.
  4. Max47

    Max47 Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Львов
    Я говорю про ціни в офіційних дилерів, на оригінальні моделі, на оригінальні запчастини, в сертифікованих сервісних майстернях. Як правило ціни в офіційних дилерів є такими як їх встановлюють виробники +- пару гривень, це передбачається дилерськими угодами і давати знижку 30-40% або навпаки підіймати ціну на 30-40 % не реально!!! Ціни як правило перевіряються виробником і за такі махінації дилерам загрожують не маленькі штрафи. Тому в офіційних дилерів ціни майже рівні.
    А якщо говорити про підробки, то все можливо.
     
    С@ньок подобається це.
  5. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    можливо ви праві, але в свій час коли стояло питання про придбання пили , то чим далі диллер від центрального офіса тим цікавіша ціна. Кромі того не в кожному місті є представник якого не будь бренда, в результаті в разі поломки чи просто не працездатності інструмента отримуєм дуже не приємний момент.., вроді на гарантії а везти потрібно за пару сотень км...
     
    1 людині також подобається це.
  6. robotun

    robotun Майстер

    Повідомлення:
    141
    Симпатії:
    63
    Ну тогда сравните только не с 137, которая 2 года как уже не выпускается, а с 236.
     
  7. димедрол

    димедрол Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Україна, Galicia
    Доброго. Мою 136 змінило вже два покоління (137 і 236) а вона перерізавши гори дров не змінила жодної деталі ,крім ланців і привідної зірки, і досі знаходиться в відмінному стані. На рахунок кількості кілець хочу нагадати що цю техніку не у нас конструювали а тому неодноразово тестували.1 чи 2 кільця теж має свої переваги і недоліки інакше кілець було б не 1 чи 2 а скажімо 5 тому були прийняті найбільш констуктивно виважені рішення відповідно до типу даної продукції. Напевне саме по цій причині мене абсолютно не обходить скільки кілець у моїй пилі і якого типу у ній зчеплення головне, що вона сумлінно виконує свої функції. І на кінець хочу додати, що я з моменту покупки ніразу не пошкодував, що купив саме "Хуску", хоча з дому вирушив по Штіля. Обираючи інструмент також треба зважати ,що в любої фірми є більш вдалі і меньш вдалі моделі і обирати треба з урахуванням досвіду людей які вже мають таку продукцію, а в ідеалі було б самому з нею попрацювати.
     
    С@ньок, orex_ та Voyutichi подобається це.
  8. Sanya02

    Sanya02 Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Киев
    Husqvarna набагато кращі пили чим Stihl.
    На мій погляд пеше місце серед брендів займає Husqvarna, потім Stihl, i OIleo-Mac. Все остальне 100% китай!!!!
     
  9. Тарас_09

    Тарас_09 Прораб

    Повідомлення:
    573
    Симпатії:
    280
    Адреса:
    Львівщина
    Відповідь: Чем отличается техника "Stihl" от "Husqvarna"?

    Як мені пояснювали,двигуни бензопил Husqvarna швидкісні, а Stihl більш тягові
     
  10. orex_

    orex_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.987
    Симпатії:
    725
    Адреса:
    Рахів
    - Сьогодні бачив сценку біля маг. власник 240_вої повертав апат по гарантії, власник маг відмовлявся брати . спихував шо поломка по вині власника пилки. По ходу пилка практично не заводиться, інколи "схапує", мотор пройшов обкатку , далі "зо 3" проріза в сосні діаметром біля 20см. Під час третього проріза з сторони щеплення почувся шкрегіт та звон, власник заглушив, та приніс. Судя з зовнішнього виду не "китайка". По штілям є купа інфи як відрізнити оригінал, а по Husqvarna є така інф. ?
     

Поділитися цією сторінкою