Теплий пол - чи обов`язковий пінопласт?

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем koshovyj, 20 вер 2009.

  1. Капитан Врунгель

    Капитан Врунгель Майстер

    Повідомлення:
    101
    Симпатії:
    8
    Re: Відповідь: теплий пол - чи обов`язковий пінопласт?

    якщо не помиляюсь, ТП в медичніх закладах протипоказана.
    П.С. За кожною пилинкою ніхто бігати не буде, інакше життя перетвориться на біганину по колу за міфічним порядком
     
  2. Alligator 31

    Alligator 31 Бригадир

    Повідомлення:
    2.444
    Симпатії:
    98
    Адреса:
    Луганск
    Re: теплий пол - чи обов`язковий пінопласт?

    В больницах полы моют два раза в день... а то и чаще..
     
  3. quiz

    quiz Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Миколаїв
    Re: теплий пол - чи обов`язковий пінопласт?

    ЕЛЕКТРИЧНА тепла підлога протипоказана при варикозі (через електромагнітні поля) а от про водяну -- вперше чую.
    Щоб пил підіймався, треба щоб повітря було сухе і рухалось. На мою думку від звичайних конвекторів шкоди більше.

    За темою:
    перлітовий пісок. Що воно таке, читала, а от чи є і про нього страшилки?

    І не дуже за темою. А чи можна намішати того піску з клеєм для плитки (наприклад) і теплоізолювати вікоси в домі з пінобетону? Хтось таке робив? Дуже вже красиво пишуть, ніби два сантиметри перлітового піску замінюють півтори цеглини (в плані теплоізоляції звісно).
     
  4. s_vladimir_79

    s_vladimir_79 Майстер

    Повідомлення:
    556
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: теплий пол - чи обов`язковий пінопласт?

    Помиляєтесь.
    Лично сам делал в Охматдете в операционных залах. В Норвегии целые больницы сделаны теплым полом.

    Добавлено через 5 минут 30 секунд
    Кто противопоказал?
    Эл. магн. поля здесь вообще не причем.
    Просто сам нюанс в подогреве ступней, когда кровь приливает в ноги.
    Если придерживаться рекомендуемых +28С, то никаких проблем варикозникам не будет.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: теплий пол - чи обов`язковий пінопласт?

    quiz, відкоси? :) Про відкоси багато сказано..https://krainamaystriv.com/showthread.php?t=157

    Добавлено через 7 минут 32 секунды
    Прошу пробачення, якщо мої слова виглядають образливо. В мене і гадки не було натякати на щось образливе..
    В мене вдома ніхто не бігає з вологою шматою два рази на день, щоб бува пилюка не піднялася в повітря з теплої підлоги. Правда, зараз, при такій кількості снігу і морозі болота нема зовсім, тому і прибирають генерально раз на два тижні. Але щоб була пилюка на теплій підлозі, або в повітрі над нею - я не помічав, просто чиста тепла плитка.
     
  6. quiz

    quiz Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Миколаїв
    Re: Відповідь: теплий пол - чи обов`язковий пінопласт?

    В мене друг з електротехнічного факультету є дуже розумний, він пояснив, що електромагнітне випромінювання від дротів електричної теплої підлоги екранується залізною арматурою перекриття і навіть (тут я не дуже зрозуміла, але схильна довіряти) може посилюватися в декілька разів (залежить від геометричного розташування і шагу арматури і дротів обігріву). Чим тепліше робимо, тим більше електромагніте поле, створюване провідником.

    А чим для моїх вен шкідливе електромагнітне випромінювання, то мені вже мій лікар пояснював (на короткий час -- не важливо, а от по півроку безперервно -- то вже неконтрольований вплив, схожий на масаж). Щодо водяної підлоги температурою не вище моєї власної температури тіла -- тут в нього ніяких зауважень. А якщо ноги не голі, або не на підлозі (на ліжку наприклад), то можна і тепліше.

    Добавлено через 13 минут 26 секунд
    Дякую за чітку інструкцію, дуже пізнавально! От і я теж, як прочитала про перлітовий пісок, аж у вухах засвітілось, так закортіло все утеплення в новому будинку з нього зробити: щільність 75-100 кг на кубічний мерт, казка :)

    В тому топіку Ви пишете, що не змогли його вільно і без перешкод купити і замінили пінопластом. Зовні будинку може так і зроблю, а от всередині мабуть всеж побоюся фенолу. Щось мене дуже вже ним налякали.

    Отож, повертаючись до теми: якщо використовувати для утепелення під ТП перлітовий пісок, то яким чином його паро- і гідроізолювати? Як використовувати: сам собою, чи у вигляді суміші із бетоном?

    Добавлено через 5 минут 11 секунд
    Яка цікава штука, дякую за інформацію, але я мабуть теж від нього відмовлюсь: корок завжди дорогий буде.
     
  7. s_vladimir_79

    s_vladimir_79 Майстер

    Повідомлення:
    556
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Киев
    Re: Відповідь: теплий пол - чи обов`язковий пінопласт?

    Ааа, ну, если ваш доктор смог доказать вред эл.магн. поля в быту, то пора ему уже на профессора сдавать...:-D
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: теплий пол - чи обов`язковий пінопласт?

    ага, якби ж то той фенол був тільки у пінопласті.. Чого тільки варті лаки для підлоги.. куди там тому пінопласту з температурою максимум +30С і захованим у цементі.. :)
     
  9. quiz

    quiz Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Миколаїв
    Re: Відповідь: теплий пол - чи обов`язковий пінопласт?

    Я йому пораджу :Hi:

    2 Voyutichi:
    Я розумію, що жити взагалі шкідливо, але так хочеться зменшити можливий негативний вплив створенного власноруч оточення. Доречі, саме через той шкідливий лак відмовилась від "натуральної" дерев'яної підлоги і від меблів з ДСП. Виключення -- кухня, але там повітря більш вентильоване. Тобто без фанатизму у всьому, і в екології також.
     
  10. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Re: теплий пол - чи обов`язковий пінопласт?

    в пенопласте нет фенола, там стирол
     

Поділитися цією сторінкою