Теплий пол - чи обов`язковий пінопласт?

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем koshovyj, 20 вер 2009.

  1. ValeraS

    ValeraS Бригадир

    Повідомлення:
    584
    Симпатії:
    218
    Адреса:
    Днепропетровск
    Re: теплий пол - чи обов`язковий пінопласт?

    Куда же он выйдет!? Ведь пенопласт под стяжкой будет, а не над ней. И в принципе пенопласт, который используется в утеплении, всегда закрыт или штукатуркой или гипсокартонном или чем-то еще. :)
     
  2. quiz

    quiz Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Миколаїв
    Re: теплий пол - чи обов`язковий пінопласт?

    І всеж хочу спитати тутешніх знавців Теплої Підлоги:
    Чи є більш гігієнічна альтернатива пінопласту в якості теплоізолятора під трубами?
     
  3. ValeraS

    ValeraS Бригадир

    Повідомлення:
    584
    Симпатії:
    218
    Адреса:
    Днепропетровск
    Re: теплий пол - чи обов`язковий пінопласт?

    Можете засыпать керамзит victory
     
  4. quiz

    quiz Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Миколаїв
    Re: теплий пол - чи обов`язковий пінопласт?

    Ну дякую ;)

    Ось тут: http://www.wdvs.ru/strtech2.php знайшла таке:
    "Основными популярными изоляторами на сегодня служат:

    1. Вспененный пенополистирол марок ПСБ-С-35 или, что лучше ПСБ-С-50 (в случае более сильных, чем бытовые нагрузок)
    2. Экструдированный пенополистирол марки 35
    3. Минеральная базальтовая вата предназначенная для полов (к примеру Rockwool TF-Board)

    Если в жилом доме (особенно в многоэтажках) сделать обычную стяжку, не "плавающую", то акустический эффект будет, как будьто вы ходите по головам нижних соседей. Звук от шарканья ног хорошо проникает через стяжку и железобетонное перекрытие.
    При использовании пенополистирола достаточно хорошо гасится именно ударный шум - падение предметов на пол, хождение по полу, и другие движения и шарканья.
    Но акустический шум - разговоры, громкий звук телевизора, акустической системы приглушается, но не очень эффективно. Чтобы улучшить звукоизоляцию и от акустического шума, "плавающую" стяжку лучше делать на минеральной вате самых плотных марок (предназначенных для настила на пол)."

    Отак. А мінвата "самых плотных марок" має в своєму складі велику кількість смол, які теж краще не класти в перекриття.
    Буду шукати далі.

    А чи зможе прокоментувати шановне панство хімічний склад перлітового піску:
    AL203 12-16 %
    Si02 65-76 %
    Fe203 1-3 %
    Mg0 0,5 %
    Ca0 1 %

    І цікава стаття про вибір між перлітом і керамзитом: http://www.brigadas.ru/useful/keramoperl/

    Як думаєте, що вірогідніше купити: чистий керамзит або чистий перліт (без зайвих домішок і мікрорентген)?
    Адже перліт вулканічного походження і щось таке радіаційне має в ньому бути, але нічого певного мені гугл на це не відповів...
     
  5. goldx

    goldx Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Re: теплий пол - чи обов`язковий пінопласт?

    є! альтернатива завжди є! наприклад, корковий чорний агломерат. крім того непогано звукоізолює, чого в даному випадку не робить пінопласт. але ціна:-[
    планував собі на ТП... до кризи.
     
  6. cvitlana

    cvitlana Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Re: теплий пол - чи обов`язковий пінопласт?

    а можна і мені питання?: ми планували такий пиріг підлоги - бетонна стяжка - гідроізоляція (поліетиленова плівка) - деревяний брус 50 на 50 на відстані 30 см один від одного - простір між брусами закласти пінопластом 5см - там же по пінопласту вмонтувати труби опалення, які йдуть до радіаторів і назад - зверху фанера 15мм - потім ламінат, матеріали вже закуплені, а тепер я прочитала, що пінопласт при нагріванні виділяє стирол, що є небезпечно для здоровя, хто що може порадити? будь-ласка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  7. Капитан Врунгель

    Капитан Врунгель Майстер

    Повідомлення:
    101
    Симпатії:
    8
    Re: теплий пол - чи обов`язковий пінопласт?

    тобто ви не збирались і не збираєтесь робити теплу підлогу? Якщо так, то оберніть труби опалення теплоізоляцією і пінопласт не буде нагріватися
     
  8. robokop73

    robokop73 Бригадир

    Повідомлення:
    483
    Симпатії:
    158
    Адреса:
    Черкаська обл
    Re: теплий пол - чи обов`язковий пінопласт?

    До речі, тепла підлога протипоказана тим, хто має варикоз та асматичні захворювання

    Добавлено через 5 минут 20 секунд
    Нагріте повітря від теплої підлоги разом з пилом та іншими мікрочастинками піднімається догори. І цим "кампотом" ми дихаємо.Тому шкоди від теплої підлоги, на мою думку, значно більше ніж користі. Підлога повинна бути тепла але без підігріву.
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: теплий пол - чи обов`язковий пінопласт?

    прибирати потрібно, а не жахатись теплої підлоги.. :)
     
    ioan подобається це.
  10. robokop73

    robokop73 Бригадир

    Повідомлення:
    483
    Симпатії:
    158
    Адреса:
    Черкаська обл
    Re: Відповідь: теплий пол - чи обов`язковий пінопласт?

    Ніхто її не жахається. А в будинку в мене чисто. Я думав що ми будівельні проблеми обговорюємо, а ми як щирі українці паскудимо один одного.
     

Поділитися цією сторінкою