Чи можливо після утеплення цегляної стіни будинку мінватою, облицювання фасадною плиткою?

Тема у розділі 'Стены, фасады и перекрытия', створена користувачем Кролевецький, 28 сер 2014.

  1. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    може я не в тему і не в курсі. але в нас будинки обтягують пінопластом, а потім штукатурять "короїдом"(правильну технологію хай вам підкажуть), або ще чим. десь за 3 дні два майстри будинок 100 квадратів встигають зробити.

    а мінвата нею горища треба утеплять, перкриття. із стін вона за пару років "сповзає" через природнє ущільнення.
     
  2. ЧЕрепицин

    ЧЕрепицин Прораб

    Повідомлення:
    490
    Симпатії:
    492
    Адреса:
    Киев
    Да, скорее Вы не в теме. Минеральная, а точнее базальтовая вата делается такой плотности для утепления фасадов вентилируемым и "мокрым" методом, что бы нормально работала и не "сползала".
    Пенопласт не есть хорошо ибо, иБо....)))
     
  3. kr60502

    kr60502 Інженер

    Повідомлення:
    558
    Симпатії:
    522
    Адреса:
    Кременчуг
    я обложил углы стен и вокруг окон плиткой клинкерной (для декора) - две зимы прошло, всё нормально, а в сплошную думаю нельзя - ближе к плитке будет скапливаться сырость, эфекта от утепления не будет, и плитка со временем может отвалиться
     
    Останнє редагування: 17 жов 2014
  4. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
  5. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    а
    а навіщо???
    --- добавлено: Nov 8, 2020 12:52 PM ---
    я робив вентфасад з рулонної вати.прикрив польською магнезитовою плитою.
    по ціні то було як фасад з ппс але монтаж повністю сухий і робив то в листопаді-грудні коли приїхав додому з заробітків.погасивши сезонну відпустку.при таких розкладах мені то було дешевше ніж зробити з пінопласту в сезон.
    зробив то ще в 2008. робив монтаж сам. на матеріал видав зарплату за два місяці.
    українську і китайську магнезитову плиту коробить.ту використовую як суху стяжку під плиткою для підлоги.
     
    Останнє редагування модератором: 16 лис 2020

Поділитися цією сторінкою