Впереди холодная зима. Как готовимся?

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем poliglot, 24 сер 2014.

  1. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    https://krainamaystriv.com/threads/20165/
    , но это к админам.
    --- добавлено: 25 авг 2014 в 11:30 ---
    И это сразу стало всеукраинской трагедией.
    Это к вопросу о децентрализации. Если я не могу или не хочу оплачивать эту услугу, то я в праве от неё отказаться, не дожидаясь решения из Киева.
    --- добавлено: 25 авг 2014 в 11:46 ---
    Ннф.г брать сильно "умных", обычный с механическим термореле. Нагреется в течении суток и будет ждать пока не остынет или пока не сольют горячую воду. Так что намекаемого одновременного включения не будет.
     
    Останнє редагування модератором: 2 вер 2014
  2. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    :vo:
    --- добавлено: 25 авг 2014 в 11:53 ---
    И кто оно такое "государство", и наф.г эта экономия ему нужна?
    --- добавлено: 25 авг 2014 в 11:58 ---
    Не проще, но перспективнее по дороге в Европу.:)
    --- добавлено: 25 авг 2014 в 12:02 ---
    Без практики тут не рассчитаешь. У меня суммарная мощность конвекторов 3,8 кВта, могу поднять до 5,4, но никогда этого не делал.
     
    Останнє редагування модератором: 2 вер 2014
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    я би ще радив утеплити вікна, а саме склопакети. Зимою я писав про таке утеплення стрейч-плівкою. https://krainamaystriv.com/threads/350/page-31
    Продовжую тестування. Плівку після зими не знімав, стоїть на вікнах і зараз. Стан плівки - такий же, як після наклейки. Тобто чиста, прозора (її не помітно зовсім), не обвисла і не відклеїлась. В принципі, я про неї деколи і забуваю, коли відкриваю вікно, але нагадую собі, коли торкаюсь її випадково руками.
    Таке утеплення плівкою - можна сказати ідеальний варіант покращення теплоізоляції вікон: дешево, ефективно і естетично.
     
    Odissey та Дед Хоттабыч подобається це.
  4. poliglot

    poliglot Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.315
    Симпатії:
    3.071
    Адреса:
    Днепропетровск
    Тоже думала про пленку. Сейчас почитаю Вашу тему, спасибо.
     
  5. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    На фоні витрат електроенергії на опалення і підігрів води заміна навіть звичайних ламп на світлодіодні великої і помітної еконoмії не дасть. Провірено, а можна навіть і порахувати.
    Основний акцент потрібно робити на утеплення зовнічніх стін і вікон. це стосується і багатоквартирних будинків. Просто утепліть пінопластом, мінеральною ватю стіни вашоі квартири.
    Вікна, якщо не міняти на склопакет, то скло посадити на силікон і обклеїти стреч-плівкою(як радить Воютичі), між рамою і стіною задути монтажною піною, між рамою і фрамугами вклеїти тонкі полоски поролону(є такі готові на липучці).
    Стелю і підлогу потрібно утеплювати тільки тим, хто живе на останньому і першому поверхах відповідно.
    Тепер вже можна і подумати про опалення. Або газове, або електричне. Втрати тепла через стіни і вікна зведені до мінімуму, то і витрати на опалення будуть мінімальні. Менші будуть хіба в тому випадку, коли не грітись зовсім, або коли задіяти, якісь так звані, відновлювані джерела енергігї(сонце,вітер).Але тут знову ж таки потрібно рахувати ціну того обладнання.
    Якось так.:Hi:beer
     
    Останнє редагування: 25 сер 2014
    Odissey та Дед Хоттабыч подобається це.
  6. poliglot

    poliglot Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.315
    Симпатії:
    3.071
    Адреса:
    Днепропетровск
    Voyutichi, прочитала. Спасибо. А у меня окна очень большие. Я думаю так сделать: купить пленку, которую в строительных маркетах продают для малярных работ, чтобы укрывать то, что не надо красить. Она тонкая, хоть может и не настолько прозрачная, но зато большой площади. И укрепив ее по углам на двусторонний скоч, приклеить малярной лентой к стене. Если не понятно, по периметру оконного проема (под шторами, условно). Т.е. я сразу все окно изолирую. Получится у меня так? о красоте и прозрачности не думаю. Большинство комнат зимой пустуют. Летом легко можно малярную ленту отклеить, и стены будут чистыми.
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    мені добра малярна стрічка не попадалась - сама відклеювалась з часом.

    Щодо ширини склопакету, а саме випадку, коли ширина стрічки менша від ширини пакету.
    В мене є склопакети, які ширші від плівки, але я минулої зими не встиг їх утеплити, просто ліньки було чи що..
    Але в мене є надія, основана на спостереженні за стрейч-плівкою, коли я її наклеював на вузькі склопакети: стреч-плівка добряче пристає сама до себе. Тобто можна спробувати скористатися цією властивістю. А саме: по периметру рами склопакету нанести двосторонній скотч і на нього наклеїти декілька вертикальних смуг із стрейч-плівки з невеликим напуском по боковій стороні. Щось думається, що має бути відмінний результат. Спочатку приклеїти дві крайні смуги плівки, а вже потім заповнити смугами середину. Для мого випадку буде достатньо двох смуг, для когось - може буде потрібно 4 смуги.
    ПС. Зараз випробувати не можу, трохи обмежений у рухливості, зламав ногу.
     
    Odissey та poliglot подобається це.
  8. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Звичайно, якусь економію дасть. Але ви втратите доступ до форточки, коли-неколи, а провітрюватись треба. Кожний раз відклеювати і приклеювати плівку... Та плівка дуже тонка,один раз приклеїте і краще потім не чіпати-порветься швидко. Хіба використати якусь грубшу плівку.
     
  9. poliglot

    poliglot Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.315
    Симпатії:
    3.071
    Адреса:
    Днепропетровск
    у меня много окон
    для проветривания можно оставить
     
  10. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    В таких случаях мне всегда давали пить -хлорида кальций. По столовой ложке в день. Вкус горько соленый,но пить можно. Для лучшего сростания костей.
    Игорек! Желаю качественного выздоровления.beer
     
    poliglot, Руслан_77_ та Voyutichi подобається це.

Поділитися цією сторінкою