Допоможіть з вибором котла

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем karton.lviv.ua, 21 сер 2014.

  1. Staratel

    Staratel Майстер

    Повідомлення:
    248
    Симпатії:
    46
    Адреса:
    Украина
    Забыл про клей для минваты(нужно добавить в смету случае утепления дома мокрым методом)-примерно 100 гривен за мешок 25кг церезита(есть более дешёвые варианты-60-70 гривен за 25 кг клеевой смеси)-его хватит для 2 кв м утепления под ключ.В случае мокрого фасада и фасада с нвф нужны ещё недорогие дюбеля для крепления к стене.
     
  2. Віта Клімат

    Віта Клімат Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    0
    Для вас має значення наскільки часто вам треба буде закидати дрова? Ви плануєте повністю переводити опалення на тт котел чи будите комбінувати с газовим?
     
  3. karton.lviv.ua

    karton.lviv.ua Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Львовськая область, Жыдачовський район, с. Зариччя
    Взагалі планую переходити повністю на ТТ котел але є можливість комбінувати
     
  4. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Подивився характеристики котлів.У 30кв .заявлений обьем топки 0.9 куб.м.,це помилка чи дійсно так є?
     
  5. Makross

    Makross Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    г.Киев ул.Промышленная 2
    Пробачте дійсно помилка, обьем топки 0,09 куб.м.
     
  6. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Так от виходячи з цього порахуйте самі(не читаючи на сайті про мінімум дванадцять годин) скільки часу буде горіти на дровах запропонований Вами котел видаючи наприклад 25 кв.
     
    Останнє редагування: 6 кві 2015
  7. Makross

    Makross Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    г.Киев ул.Промышленная 2
    Дійсно якщо об'єм топки 0,09 куб.м = 9 літрів навіть не рахуючи можна зробити висновок,що котел пропрацює на одному завантаженні декілька годин. Але я зателефонував на виробництво і дізнався що мої початкові данні були вірними, об'єм топки 31 кВт 0,9 = 90 літрів а 38 кВт 0,12= 120 літрів. Тепер я можу сказати що котел пропрацює на одному завантаженні дровами від 12 год. вугіллям від 48 годин.
     
  8. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    В 90 л можно запихнуть 40 кг дров . Для 30 кВт нужно 10 в час . Т.е. гореть будет 4 часа . Даже при меньшей мощности он будет гореть реально часа 4 . Просто конструкция такая .
    Не вводите в заблуждение.
    На угле можно до 20 ч растянуть.
     
    Валерон К та Anjey217 подобається це.

Поділитися цією сторінкою