Делают ли Макиту в Польше? Выбор болгарки 125

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем TREY, 21 сер 2014.

  1. Paul Lukashov

    Paul Lukashov Стажер

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Светловодск
    И все таки кто на таких работал, как впечатление?
     
  2. PRO100_MASTER

    PRO100_MASTER Стажер

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    1
    так я же и почему спросил естьли отличия от рядового китая?или нет смысла заморачиваться
     
  3. ksanka

    ksanka Майстер

    Повідомлення:
    218
    Симпатії:
    45
    Это обычный китайский инструмент. Работает также. То есть как повезет. Как стандартный инструмент недорогой серии ( Зенит, Протон, Старт...) Только один существенный минус - даже недорогой китайский инструмент дает гарантию 1 год. Поддельный из Польши - в лучшем случае 1 месяц
     
    vs220 та Paul Lukashov подобається це.
  4. Dr. Mozes

    Dr. Mozes Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    У колеги болгарка від НВП Моноліт-Харків, 1100 Вт, якщо не помиляюсь - 8500 об/хв, куплена на заміну протонівської. Пробував - звичайно, не Макіта ТМ, але в співвідношені ціна/якість цілком прийнятна для повсякденної роботи. Все краще, ніж "польська" Микита від "канадської компанії" ;)
     
    Останнє редагування: 22 чер 2015
  5. Vitalik Xm

    Vitalik Xm Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    590
    Також хочу болгарку Makita. В Епітцентрі акція болгарка + дрелька з відбійником 2500грн.
    Підкажіть, це може бути оригінал? Якщо ні, то де його взяти.
     
  6. Zolotoy

    Zolotoy Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    5030 у меня стоит буква R, т.е Румыния. Все 5030 делаются в Румынии я узнавал
    --- добавлено: 7 вер 2015 у 14:13 ---
    Вы спросите сколько официальная гарантия на интрумент. Если его можно зарегать на сайте Макита, то оригинал
     
    Останнє редагування модератором: 15 вер 2015
  7. Taksyaklyap

    Taksyaklyap Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Сприводу типу "польскої Макіти" хочу сказати, сьогодні купив собі за 880 гривень 9558HN, в магазині перевірили чи працює, а далі я пішов, сів в машину і почав детальніше її роглядати. В результаті кнопка пуску просто відломалась з другої спроби її кляцнути. Далі просто тестувати стало непособі, так як вже магазин зачинився (а придбав я її перед закриттям), завтра повезу здавати назад, побачимо чим все закінчиться... моя думка що це фіговий при фіговий китай. хоча може і решта деталей і будуть більш менш витривалі, але бажання відпало це перевіряти.
     
  8. Remember

    Remember Стажер

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    9
    На аукро и олх появилось множество Бошей (перфораторов) сборки Польша и Латвия(газывается странно-репликант)-это видимо, дети всё того же Китая?
     
  9. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    судя по всему да. они и выглядят както по другому, вроде цвет какойто яркий пластика.
    Но настоящая макита это вещь. Я делал стрелы на лук сначала дрелью ДВТ - грелась очень спустя мин 20 непрерывной работы стало за неё страшно чтоб не сгорела , Макитой потом - около часа крутил - еле тёплая .
     
  10. Sarmatych

    Sarmatych Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    1
    Ще не зайвим буде пам'ятати, що у оригінальної Макіти вказана країна виробник на шильдику, наприклад в моєї пилки sp6000 вказано Made in United Kingdom, в настільної циркулярки 2704 Made in USA, в дрілі DP 4010 відверто зазначено Made in RPC, а у всіх підробок гордо красується Made in Japan :) крім того для інструментів, вироблених у Європі, адреса представництва вказана Бельгійська, а не Японська. В оригіналів присутній рельєфний випуклий напис Makita на корпусі, в підробок зазвичай наклейка. Також фактично всі мілкі деталі оригінальної Макіти мають на собі маркування (номер або букви).
     

Поділитися цією сторінкою