Зима 2014-2015. Що на нас чекає і як мінімізувати небезпеки?

Тема у розділі 'Строительство дома - общие вопросы', створена користувачем Музей, 18 сер 2014.

  1. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    Всё время будет всё выключено.
    Вы ж специалист - не могла по шапке рэсовцам настрелять, что бы всё позажимали и перезажали через неделю.
    и обязательно до счётчика.
     
  2. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    це ви прикольнулись чи справді? я електрик слабу3ватий. говорять, що від неправильного нуля у багатоповерхівках цілі підїзди вигорали, і проводка і техніка.
     
  3. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.885
    Симпатії:
    82.186
    Это сплетни.
    В многоквартирных домах постройки до ~ 2001 года самовольное заземление на этажный щиток может привести к появлению потенциала 220 В (при отгорании нуля) на корпусах бойлеров, компьютеров, холодильников, электроплит и пр.
     
  4. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    ну і площуж заземлення треба розраховувать і переріз кабелю.
    --- добавлено: 15 сен 2014 в 09:22 ---
    у нас на робюоті батареї током бють, на ощупь вольт 30-40.
     
    Останнє редагування модератором: 23 вер 2014
  5. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.885
    Симпатії:
    82.186
    Умки, мабуть, "заземлили" компьютеры на батареи.

    Вольты на ощупь не определяются - они определяются на запах.

    На ощупь определяются амперы:

    [​IMG]
     
    Мирослав, Энки, Odissey та ще 1-му подобається це.
  6. S.R.

    S.R. Інженер

    Повідомлення:
    914
    Симпатії:
    608
    Адреса:
    Харьков
    Знаем, плавали ;)
    Как мне объяснял гл. энергетик РЭС потом – перехлест, фаза-на фазу, на ТР отгорает ноль и дальше пошла свистопляска кому как повезет, кто на какой фазе. Советовал кирпичи подвешивать на провода. На остальное денег у них нету.

    Та шо я – у меня один сосед прокурор, второй – главврач. Поэтому рысовцы уже 2 раза инспектировали. Говорят – Не виноватая я.

    Да знаю я теорию, только из моей практики (2 насоса) горят сука почемуто насосы. Лучше б телевизор сгорел.

    Общий на щиток, он недорогой.
     
  7. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.885
    Симпатії:
    82.186
    Вообще-то новые ВЛ проводятся изолированным проводом СИП - перехлёста быть не может в принципе.
    Если у соседей такая же свистопляска с напряжением, то, вероятно, ослаблены контакты на шинах в ТП.
    Если только у Вас, то может быть не затянуты зажимы отвода ВЛ к счётчику, может ослаблен зажим нулевой клеммы счётчика.
    Протянуть зажимы в ТП, на ВЛ, в счётчике невелика сумма, сгорит быттехника - заплатят больше.
     
    Останнє редагування: 15 вер 2014
    buddybuild та Staratel подобається це.
  8. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    мене било током: мережеве радіо, стац. телефон, кінескоп телевізора, антена, високовольтний запалення двигуна, 220, зварювальний апарат.

    найбільше запамятався удар зварювального апарату. варив бочку, було тісно, рукою обперся об бочку в середині а намагався в неї залізти, в цей момент електрод якось пройшов за пазуху поміж пугвиць. чороче остався опік від холодного електроду. місяць пройшов, соі згадую як у грудях здавило. хотя абсолютно ніяких судорг не було. відчуття жару в місці контакту і тиск у грудях. подумалося, а що раптом содлі серце спалив...
    --- добавлено: 15 сен 2014 в 09:52 ---
    короче, я людина молнія. :)
     
    Останнє редагування модератором: 23 вер 2014
  9. Александр S

    Александр S Майстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    73
    Адреса:
    Украина Сумская обл. г.Конотоп
    gam-ua, питаннячко: Чому Ви повітря вдуваєте, а не відсмоктуєте газ, як зазвичай усі роблять?
     
  10. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    ваше питання стосується до теми "піролізний котел за копійки" але питання тут тож і відповім тут. від перестановки доданків сума не змінюється. так із надувом і відсосом. краще відсос, ботоді можна завантажувати дрова на працюючому генераторі без викиду диму. надув простіше організувати. якби я взяв пилосос, то як би я мав зробити відсос? потрібно робити або купувати вентилятор для відсосу. була в мене така штука, але в пожежі все згоріло.
     

Поділитися цією сторінкою