Зима 2014-2015. Що на нас чекає і як мінімізувати небезпеки?

Тема у розділі 'Строительство дома - общие вопросы', створена користувачем Музей, 18 сер 2014.

  1. nikschelok

    nikschelok Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    6
    Це говорить про погане збереження тепла. Воно може йти через двері, вікна, дах і навіть через підлогу. Вам треба це питання досліджувати і по можливості усунути недоліки. Інакше у вас буде перевитрата палива, грошей на його придбання та дискомфорт від швидкого падіння температури в будинку
     
    leshiy_40 подобається це.
  2. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    nikschelok, вікна виключено, склопакет. підлога деревяна по верху картон+коври. треба пірометр купить. воно покаже.
     
  3. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    На чорний день зробив нз чорного брикету.Бо на 100% в газі не впевнений. P1020377.JPG
     
    gam-ua, leshiy_40 та Энки подобається це.
  4. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    цеж брикет певно із торфу? скільки коштує? як горить?
     
  5. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Так з торфу.Купляв у жовтні, на заводі 490грн/тона, за доставку зіла -450грн ,в дома вийшло 560грн /тона.Горить добре, поки не розгориться то на дворі часом запах такий як у кузні від вугілля, але коли розгориться то горить синім полумям і довго, ну якщо рівняти з дровами.Брикет купив на всяк випадок бо резервний в мене КЧМ, а палити його дровами ідея не з найкращих.Єдиний мінус висока зольність -25% якщо прийдеться палити регулярно, то є думка поставити на дворі *циклончик з пилососом*або перенести його на літню кухню.Ну а поки опалюю газом(по 1,79) бо теоретично на 1 м3 газу треба 2,2 кг брикету(по калоріях) а це 1.23грн умовний брикетний куб газу. Єкономія 55 коп на кубі не перекриває мороку з палінням брикетом.Зараз за рік іде близько 3000 кубів так що 500 можна замінити брикетом щоб вийти до 2500 і ціни 1,09:KНу а взагалі то думаю утеплити хату пінопластом мін 10см і підозрюю що і без брикету буде до 2500.Да, і на заводі цього року аншлаг, реклама з газети(ну купіть будь ласка) пропала, на заводі черга(такого ще не було)hello
     
    Энки та leshiy_40 подобається це.
  6. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Не слабий у Вас будинок.
    В мене сусід по хитрому виходить із ситуації, Один рік платить по максимуму, інші пару років по мінімуму.(можете взяти на озброєння)
     
  7. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    По тепловтратах слабий і потребує утеплення(заміна вікон багато не дала)

    Тут трохи не зрозумів. Як я знаю то ціну встановлюють від споживання минулорічного, і якщо ти вискочив за норму то роблять перерахунок.
     
  8. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Він робить так, те що більше 2500 вписує на майбутнє. (ходять перевіряти свої, да тут ВСІ свої)
     
  9. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    ну, а я за традицыйний секс. тому дрова заготовив, десь 12 кубів. на фото видно рештки недогорывших одвыркыв. 22.jpg
     
    viktor28465 та Rurik подобається це.
  10. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Так ось вони - тіньові схеми газової галузі :-D
    - Шахрайство: поведінка, націлена на обман, або введення в оману приватної або юридичної особи з метою особистої вигоди ,або вигоди третьої сторони. :facepalm: Не мій метод ,бо*Ты же меня знаеш Абдула я мзду не беру ,мне за державу обидно* Після останної повірки лічильника при постановці пломби газовщик не там вузлик завязав ,і є можливість зняти лічильник і розвернети на 180градусів ,щоб як казав Райкін, ще й держава буде вам доплачувати ,але бажання немає.

    В мене один сусід настільки *хитрий* що розказує мені, що газ має бути безкоштовний для населення (бо він по конституції общий) і світло має бути халявне (бо в нас свої станції) і 100 л бензи безкоштовно і пенсія в нього має бути європейська і тд.Сам же червонця на грейдера не скинеться щоб вулицю порівняти(це зараз вже асфальт)Ото й думаю, хто з нас стоїть в лижах на асфальті і думає чого вони не їдуть:stena:
     

Поділитися цією сторінкою