Ремонт, відновлення, реставрація міжкімнатних дверей

Тема у розділі 'Окна, двери, перегородки', створена користувачем Gardner, 11 сер 2014.

  1. sanyan

    sanyan Бригадир

    Повідомлення:
    114
    Симпатії:
    125
    Адреса:
    УКРАЇНА!
    Поясніть ,будьласка,про абразив.Був використаний наждачний папір марки Р120 і змінні терки SIC120 і SIC150.
     
  2. BMW

    BMW Бригадир

    Повідомлення:
    218
    Симпатії:
    149
    Адреса:
    Львов
    sanyan, можливо я і помиляюсь, але наскільки я знаю - жовтий абразив йде для штукатурних робіт, по-крайній мірі в мене його для інших цілей застосувати не вийшло - мало того, що забивається швидко, так ще й абразив "стирається" на очах.
    Ще з автомалярки зрозумів, що краще брати абразивні матеріали заточені під авто.
     
  3. sanyan

    sanyan Бригадир

    Повідомлення:
    114
    Симпатії:
    125
    Адреса:
    УКРАЇНА!
    Користувався тим,що було в хазяйстві.Керувався тим ,що шпаклівка по дереву такої ж твердості що й для стін.Шпаклівка по металу (автомобільна) набагато твердіша.На затірку однієї половинки пішло близько 20 см наждачки і одна змінна пластинка.Я,думаю, що це небагато!При затиранні автошпаклівки використовується вода,а тут насухо.
     
  4. Julla

    Julla Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.335
    Симпатії:
    3.793
    Адреса:
    Київ
    Скільки часу потратили на ВСЮ цю роботу?
    Вийшло просто чудово!
    У нас аналогічна ситуація: є старі дерев,яні двері з прекрасною коробкою. Засмучують кілька шарів фарби, яку треба зняти.
     
    Останнє редагування: 6 кві 2015
    sanyan подобається це.
  5. sanyan

    sanyan Бригадир

    Повідомлення:
    114
    Симпатії:
    125
    Адреса:
    УКРАЇНА!
    Особливо я не спішив.Як кажуть-тихими,прохолодними вечорами.Ну а взагалі,обдерти одну половину дверей, це десь години 1.5-2.Шпаклювати і зачищати теж десь так,якщо не рахувати часу на сушку шпатлівки.Поки що, перед зимою, повісив двері на місце тільки погрунтовані.Ось потепліє і буду думати чим пофарбувати.Є така думка пофарбувати матовою емаллю,але тільки не білою, Стіни оббиті дерев"яною вагонкою,тому щось хочеться оригінальне! А на рахунок великої кількості шарів фарби,то не бійтесь-будівельним феном все знімається "на ура!" Удачі Вам!
     
    Julla подобається це.
  6. aluma

    aluma Бригадир

    Повідомлення:
    553
    Симпатії:
    228
    Делал два года назад (двери шестой десяток пошел :) ).
    Технология обычная-фен+шпатель, ленточная шлифмашика, акриловая шпаклевка для дерева, желтая шлифшкурка (финская mirka) вручную.
    Грунт ГФ-028, тут есть нюанс, "правильная" грунтовка сохнет за 2 часа, на базаре под тем же номером продают просто разбавленную масляную краску, надо смотреть поясниловку на банке. Эмаль масл. Снежка.
    И еще, нежелательно вешать на дверь мокрые тряпки (полотенца и пр.), будут трещины в соединениях. дверь.jpg

    ЗЫ. К слову о желтой шлифшкурке, пользую даже на токарном станке по сталюке, вполне пригодна.
    Более того, даже китайские ленты для шлифмашинки больше приходится менять не из-за осыпания абразива, а из-за налипания смолы дерева, остатков краски и т.п.
    И второе, любую глянцевую масл. краску можно сделать матовой, если добавить скипидар.
     
    Останнє редагування: 7 кві 2015
    sanyan та Julla подобається це.
  7. Romek_

    Romek_ Бригадир

    Повідомлення:
    166
    Симпатії:
    141
    для якіснішої покраски можка використати валик, я купляв у магазині (довжина 5-10 см. )
    і при фарбуванні двері краще розмістити горизонтально. 2-3 тонкі шари фарби. з фарб найкраще зарекомендувала себе снєжка суперемаль олейнофталева
    116180973_w640_h640_ysy.jpg
     
    Julla подобається це.
  8. aluma

    aluma Бригадир

    Повідомлення:
    553
    Симпатії:
    228
    Не будучи проф. строителем-отделочником, когда-то проштудировал нормативно-тех. документацию по этой теме.
    Погуглите "высококачественная окраска", посмотрите скольких операций это стОит.
    Валик-быстро и дешево, флейц-долго и качественно.
    Масляные эмали очень желательно подогреть для действительно высококачественной покраски.
    Как у любого масла, их вязкость (а следовательно и гладкость получаемой поверхности) уменьшается с ростом температуры. Греть ессно на водяной бане.
     
    Julla подобається це.

Поділитися цією сторінкою