Мопед из бензопилы Урал

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем romi4, 6 сер 2014.

  1. romi4

    romi4 Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    81
    Адреса:
    Вінниця
    Давно дома валялась бензопила Урал никогда толком она и не работала с момента покупки. Наконец и я решил попробовать оживить ее поскольку у отца ничего не поучилось. Немного поколдовав над ней я ее все таки завел и кое-как настроил. Поскольку пилить нечего решил сделать мини мопед. Колеса взял от садовой тачки диаметром 265мм передняя и задняя звездочки от китайского мопеда Альфа соответственно 13 передняя и 41 зуб задняя.Тормоза дисковые от велосипеда. Передняя вилка от Взрослого велосипеда Аист. Втулки на заднее колесо точил из алюминия. Рама сделана из водопроводных труб диаметром 30мм. Когда все было подготовлено сварил раму и собрал все в течении одного дня.


    Мой канал на youtube и все интересные видео там
    https://www.youtube.com/user/TomRaily
     
    Останнє редагування модератором: 7 сер 2014
    meroro, ЧД_, Petro1107 та 5 іншим подобається це.
  2. Petro1107

    Petro1107 Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    2
    Чисто випадково колись давно наткнувся на Вашу саморобку. Сподобалося ! Жаль, що ніхто не зацікавився. Викладіть фото ТУТ ! У мене відео не йде - інтернет не дозволяє, бо мала швидкість
     
    Останнє редагування: 15 лип 2016
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Ну чому. Просто при апетитах 50-ти літнього девайса, його використання дуже обмежено. Вже краще проелектрохід якісь теми мутити.
     
    pic16f887 та Petro1107 подобається це.
  4. Petro1107

    Petro1107 Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    2
    Був у мене мій колєга, показав я йому оту забавку саморобну. Потім подивилися покатушки американські, на їхніх оригінальних Go-Ped . Колєга сказав, що треба таких, хоч з дві штуки зробити. В нас народ в село їде на відпочинок, заодно заробити можна на тих забавках. А двигун ставити тільки чотиритактний, мотоблочний.
     
    leshiy_40 подобається це.
  5. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Для покатуж зажирівших містян піде. Але в господарстві не бачу користі від цього девайса.

    :)
     
    Vitalik Xm та Petro1107 подобається це.
  6. Petro1107

    Petro1107 Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    2
    Для покатушок ! Для господарки є мотоблок і роблю мототрактор. Передивлявся сайти з мінітракторами, попав на "Країна майстрів". Сайт український, то вирішив зареєструватися. Вище я вже написав, що швидкість мого мобільного інтернету не дозволяє мені дивитися відео. Фото відкриває не всі, тільки, меньші по вазі.
     
    leshiy_40 подобається це.
  7. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Даєш тему, про творчість на теренах тракторобудування!!!d:)
     
    Petro1107 подобається це.
  8. Petro1107

    Petro1107 Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    2
    Фотоапарата не маю, телефон старенький з камерою 1, 3 Mp, так що нема чим фоткати. Позичати фотік не хочу, бо кругом залізяки, пилюка, руки в грязюці, або мазуті. Свого не було б шкода. Трактор роблю : двигун дм 1 к, 6.2 к.с, коробка ЗАЗ, чулки і піввісі ( обрізані) з москвича, ще одна коробка ВАЗ, передній міст все з ВАЗа, рульова з москвича. Тему відкривати не буду, на разі, бо щось з інтернетом, що не грузить. Можливо, з часом, зроблю якийсь фотозвіт.
     
  9. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Вистачає і такого, для загальної картини.
    Я інколи фотографую відеокамерою, то там, взагалі, 0.8М.
    Давайте тему.
    У мене в кума на КПП ЗАЗ(на виворіт).
     
    Petro1107 подобається це.
  10. Petro1107

    Petro1107 Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    2
    Не готовий я зараз тему відкрити. Завтра поставлю програму для телефона на комп, попробую, чи буде щось видно на фотографіях. Ви собі не уявляєте, як то тяжко, якщо інтернет не фуричить нормально. Сьогодні редагував своє оголошення на ОЛХ, то півтора години потратив, щоб змінити ціну ! Уявляєте, скільки часу треба, щоб закинути фотографії ? Я безробітний, але дома роботи повно, не завжди виходить посидіти в інтернеті, жінка бурчить, а тут ще форумчани бурчати будуть, щоб тему підтримував, нові фотки давав. Фотку кумового трактора - в студію !
     

Поділитися цією сторінкою