Своїми руками Гідравлічний дровокол

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем peps08, 6 сер 2014.

  1. ivasikr

    ivasikr Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Надвірна
    доброго вечора, чи ночі... слідкую за Вашою темою від початку. втикну, напевно свого пятачка... скажу свою думку... трошки мав справу з гідравлікою(не спеціаліст в даній сфері, але трошки стикався) . так от, не шукайте ніяких дроселів і кінцевиків. у Вас стоїть гідророзподільник від трактора (чи навантажувача) бачу що трьох секційний - напевно від юмз. в кожній секції є пружини позиціонування плунжера - (вони у Вас під важелями, прикриті металевими ковпаками) часто буває що вони ламаються - тоді гідроциліндри працюють різко і ривками. в розподільнику ще є клапан максимального (аварійного тиску) - також треба регулювати, щоб не рвало рукави і не душило привід. двигун 7.5кв , 1500 об - притухає при нагрузці, а може попробувати зменшити оберти НШ до 1100-1200 об???(шків, ланцюг чи редуктор...) при Вашій потужності - має впоперек рубати...
     
    Энки подобається це.
  2. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    ivasikr, дякую. Дійсно у мене насос і розподілювач дуже старі і зношені. Планую здати розподілювач в капремонт.
     
  3. ярик-москалик

    ярик-москалик Стажер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    2
    Пепс 08 - шаную і поважаю вашу працю, вийшло добре, планую також зайнятися виготовленням гідравлічного дровоколу, якшо шось вийде у мене фотозвіт скину на форум.
     
  4. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    ярик-москалик, я вже переколов всі свої дрова. І можу дати пораду тим хто буде будувати щось подібне. У мене несуча конструкція на двотаврі 20см. Так от коли колов дуже проблемні пеньки то цей мій двотавр хотіло скрутити свердлом. У мене на п'ятаку що пеньок штовхає на ніж наварені арматуринки 4 шт.щоб кругляки не вискакували і получається якщо волокна на пеньку трішки підкручені то тоді під час руху пенька по ножеві його хоче скрутити. Висновок потрібен потужніший двотавр. Так що не економте на силових конструкціях.:Hi:
     
    andrij64 подобається це.
  5. Vladmir

    Vladmir Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    24
    --- добавлено: 30 окт 2014 в 16:14 ---
    Була в мене така пролема переробив станка .Вставив поршня в профільну трубу.Зверху неварив кожух
    приварив до станіни вона в мене з 2 160 швелеров станіну перестало викручувать але ні IMG_20141030_150605.jpg IMG_20141030_150632.jpg ж трохи згінає
    особливо коли колю берестові або дубові комлі з сучками
     
    Останнє редагування модератором: 7 лис 2014
    pic16f887, ярик-москалик, leshiy_40 та 2 іншим подобається це.
  6. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Vladmir, а який у вас електродвигун і який насос?
     
  7. Vladmir

    Vladmir Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    24
    нш 16 двигун 380\1500об\5.5КвТ
    --- добавлено: 30 окт 2014 в 16:26 ---
    насос пш 16 двигун 5.5КвТ 1500 об
     
    Останнє редагування модератором: 7 лис 2014
  8. flampard

    flampard Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    peps08 Яка у вас товщина металу ножів і розміри вертикальної і горизонтальної частини?
     
  9. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    flampard, товщина 20 мм. Висота вертикальної загальна 80 см, робоча та що над двотавром 60, бокових по 20 см.
     
  10. flampard

    flampard Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Придбав двадцятку листа на металоломі, треба різати. Ще цікавить ширина ножа і кут заточки.
     

Поділитися цією сторінкою