Своїми руками Гідравлічний дровокол

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем peps08, 6 сер 2014.

  1. Павло Михаць

    Павло Михаць Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Добрий день.Підкажіть будь ласка яка модель манометра на дровоколі і який розмір масляного бака.товщина метала.
     
  2. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    @Павло Михаць, манометр на 400 кг/см2. Він там потрібний час від часу для настройки максимального тиску. Маслобак зварив з листового металу 3 мм. влазить 65 літрів масла.
     
  3. Павло Михаць

    Павло Михаць Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Дякую за відповідь.
     
  4. Олег1975

    Олег1975 Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    9
    Помаленько рухаюсь до завершення DSC02036.JPG DSC02044.JPG DSC02037.JPG DSC02038.JPG DSC02040.JPG DSC02041.JPG DSC02042.JPG DSC02043.JPG
     
    Andrii_M, peps08 та leshiy_40 подобається це.
  5. Олег1975

    Олег1975 Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    9
     
    slavko.malynovsky, leshiy_40, peps08 та ще 1-му подобається це.
  6. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    @Олег1975, А масло не гріється? Бо на відео тонкі шланги. А так працює добре. :vo:Головне щоб помічники були моторні.:Hi:
     
    Artwd подобається це.
  7. Олег1975

    Олег1975 Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    9
    Доброго вечора . масло негріється бак на 80літ. а переробки автомобільної 55 літ. половину цієї кучі що навідео я сам переколов 1.50хв . гідроциліндер літепний . навулиці було +8гра. навигляд так собі . але працює чудово . ми з кумом зварили його за чотири дні . запчастини я збирав довше 2 місяці . більшість небуло часу . я цього року поставив котла на дрова -до цого обігрівав газом - привіз першу партію дров порізав на 45см . рук нечув . . знайшов в інтернеті дровоколи бачу мила справа .
    дровокол перевершив всі сподівання я знав що буде працювати на 100% . кум підсміховувався з мене .
    бюджет десь біля 8000грн .
    я думав доробляти підйоми полін. ножа мені здається це лишнє . пофарбую і все . це для себе а не навиставку.
    БАГАТО відео з дровоколом колять малі поліна . я ставив великі і на чотири частини . все колить без проблем. довжина моїх полін 50см.
    ДЯКУЮ ВАМ ЗА ПОРАДИ .
     
    peps08 подобається це.
  8. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    @Олег1975, У Вас гідророзподілювач на три секції так що робіть і на підйом ножа привикните буде класно.
     
  9. Олег1975

    Олег1975 Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    9
    Я ставлю на станину поліно і якщо волокна скручені поліно прокручує як хоче ножі припіднімаються . У ВАШОМУ випадку його ріже і йде нагрузка . ВАМ потрібно під час розколювання ніж давати на плаваюче положення . в мене на штовхачі немає навариних насічок і нічого невикидує поліно .
    можливо щось вдосконалю .
     
    peps08 подобається це.
  10. Mehanik16

    Mehanik16 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Доброго вечора. Порадьте будь-ласка як зробити вертикальний дровокол, щоб міг колоти колоди висотою 0.80 см.
     

Поділитися цією сторінкою