Складаний столик

Тема у розділі 'Мебель и бытовая техника', створена користувачем земляк, 3 сер 2014.

  1. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Доброго дня!Накінець зробив столик в альтанку.Є трохи недоробок.В першу чергу треба перелакувати малу кришку стола.Але оскільки взяв замовленняна сходи та ще й привезли дрова то викінчення ві P8132037.JPG P8132038.JPG P8132042.JPG P8132041.JPG шипування рамок.JPG склейка фільонок.JPG склейка дверок.JPG склейка ніжок.JPG склейка столешні.JPG склейка столешні 2.JPG рейсмусування деталей.JPG фрезерування фільонок.JPG фрезерування фігурних штапіків.JPG центровка ніжок.JPG фрезеровка ніжок.JPG фрезеровка пазів.JPG склейка спинок.JPG шліфовка.JPG склейка спинок1.JPG збирання тумби.JPG дкладається на непевний час.Викладаю так як є.Ось деякі моменти процесу.
    Якось так.Критика сприймається позитивно:)

    А ось і дрова ,що треба порізати ,поколоти й поскладати.:(
    --- добавлено: 3 авг 2014 в 10:26 ---
    Ось вони(дрова) P8152059.JPG P8172066.JPG P8172061.JPG
     
    Останнє редагування модератором: 11 сер 2014
    Т.М., Andrii_M, koluna68 та 3 іншим подобається це.
  2. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Земляк все красиво, все молодца. Но поставте защиту на пильное полотно, хотя бы упор из доски с пропилом. Страшно смотреть. Вдруг потянет...
    [​IMG]
    И почему на рояльную петлю, есть же теперь выбор достаточный. Портит вид, да и зазор проблемно выставить. Вы уж простите за критику beer
    Как ленточка метабовская стоит своих денег? Все собираюсь сделать, думаю стоит ли играться... Как на меня за много они их ценят.
     
  3. koluna68

    koluna68 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Україна
    Пане Роланд,доброго дня.Радий Вас бачити.Тумбочка гарна, але лаковка хромає трошка. А що то за ліжко рядом, тоже Ваша робота?Мене тоже інтересує відгуки про стрічку.
     
  4. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Потягнути не може.Хоч примітивна ,
    але все таки каретка.Хоча захист варто ставити.
    Хотілося карточні латунні,але жаба не дала купити:-[.В загашнику купа рояльних

    На фрезерному столі без проблем.

    Даремно.Критику сприймаю цілком нормально.


    Як на мене також забагато.Працює ніби й нормально,але в дрібницях багато недоробок.Явно не німецька якість.Красиві ручки відпадають.Все на контргайках.Трохи несерйозно.Якщо є можливість у когось скопіювати конструкцію то повторити її запросто.А за ті самі гроші краще було купитиМакіту..Разом з тим пилою задоволений.

    Доброго п.Микола!Згоден на всі 100.Я ж ніколи не лакував, хіба інколи пензлем.Зараз пробую вчитися.Найбільша проблема -нема приміщення під лакування.

    Моя .тема "Ліжко в альтанку" https://krainamaystriv.com/threads/19137/
    Та й монограмка на спинці про то говорить:)
     
    Останнє редагування модератором: 4 сер 2014
    alexduc та Andrii_M подобається це.
  5. koluna68

    koluna68 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Україна
    Я тут новачок ,ще не у всьому розібрався.
     
  6. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Я також не ветеран.:)Розібратися не складно.Люди тут доброзичливі:vo:,якщо що -допоможуть
     

Поділитися цією сторінкою