Вітрогенератор Олексія Оніпко (ротор Оніпка)

Тема у розділі 'Альтернативные источники энергии', створена користувачем Andrii_M, 29 лип 2014.

  1. gup_1978

    gup_1978 Майстер

    Повідомлення:
    185
    Симпатії:
    58
    У меня из окна офиса видно было (метров 30) ветряк обычной конструкции. Человек занимался их продажей и для рекламы установил у себя дома. Уже нет. Соседи заставили разобрать из-за шума от него. Поэтому не факт, что потратив уйму времени и денег ветряк долго сможет работать.
     
  2. джер

    джер Підмайстер

    Повідомлення:
    33
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Россия, Ростовская на Дону область
    @gup_1978, увы, человеческий фактор это серьезно. Ну и помимо шума еще и зависть. Знакомо! Я у себя много чего наделал в поселке, так что пришлось и безопасностью позаниматься. Могу в личке сбросить свои поделки и ситуации, коль есть желание у Вас!
     
  3. gup_1978

    gup_1978 Майстер

    Повідомлення:
    185
    Симпатії:
    58
    Можем обменяться идеями. Я сейчас заканчиваю сборку и буду проводить испытания солнечного коллектора собственной конструкции.
     
  4. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
  5. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    Обобрали.
    http://telegraf.com.ua/tehnologii/2...al-novuyu-kompaktnuyu-vetroturbinu-video.html
     
  6. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    вивернудли на ізнанку
     
  7. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @Бригадир, На відео http://telegraf.com.ua/tehnologii/2...al-novuyu-kompaktnuyu-vetroturbinu-video.html ,
    зверніть увагу на силу вітру , при якому проводять експеримент із вітряком.
    Такі вітри на протязі року це рідкість , особливо у центральній Україні,
    а якщо і з'являється такий вітер то це вже штормове попередження гідрометеоцентру.
    Тому вітроенергетика в приватному будинку це поки що не ефективне і дороге задоволення.
    ( ціна на вітряк + мачта+ акумулятори і більшість часу відсутність вітру).
     
    Останнє редагування: 20 жов 2015
  8. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    Я не об этом, я о плагиате.
     
  9. monoxrom

    monoxrom Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    3
    Цікаво було би купити такий генератор. А то все що пропонують або щось велике промислове або сам собі хіміч щось маленьке.
    Я би поставив собі якийсь малий вітрогенератор на кілька сотень ват, у мене тут де я живу вітри постійні і дуже сильні дує весь час з одного боку, так і проситься якийсь генератор.
     
  10. gup_1978

    gup_1978 Майстер

    Повідомлення:
    185
    Симпатії:
    58
    Може й нічого поспішати з покупкою. Людина займається ідеєю 15 років (а ні, на сьогодні вже більше). І що, за такий термін із результатів тільки дипломи та сертифікати? (а їх зараз видають на кожному семінарі - роздрукуй бланк, заповнюй і хай людина на стіну вішає). Ми ж уже не в середньовіччі - якщо ідея справді працює, вона досить швидко втілюється в життя. А так бачимо вітряки, які крутяться від подиху вітру, але до них не приєднано жодного генератора. Ви собі уявляєте ситуацію, коли зробили вітряк, а генератор не ставите - криться і вже добре. Я особисто такого не можу уявити. Спати б не зміг, поки не дізнався б, скільки електроенергії він виробляє. Та й навіщо стільки часу витрачати. Не помітили, що форма вітряка досить схожа на гребний винт корабля? А для розробки таких гвинтів є CAD програми. Трохи модернізуй, підправ її і за кілька днів буде знайдений оптимальний результат.
    А економіка? Зараз світлодіодна лампа споживає 3 вати. За рік - близько 11 кВт (при горінні 10 годин на добу). Це близько 10 грн. Якщо поставимо 10 лампочок - 100 грн/рік. Приблизно прикинувши вартість (сам вітряк, генератор, кабелі, конвектор) то менше 1000 грн ніяк не вкладешся (маю на увазі маленький вітрячок на 50-100 ват). Але навіть це означає, що термін окопності складе 10 (!) років. При цьому добре, якщо вітряк і його компоненти зможуть пропрацювати без поломок хоча б 5 років... От і виходить, що ідея залишається тільки ідеєю.
     

Поділитися цією сторінкою