Вітрогенератор Олексія Оніпко (ротор Оніпка)

Тема у розділі 'Альтернативные источники энергии', створена користувачем Andrii_M, 29 лип 2014.

  1. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    :vo:
     
  2. askold57

    askold57 Майстер

    Повідомлення:
    70
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    под одессой
    Приветик всем!
    Стало цікаво в данной теме.
    Порыл весь инет,кроме чудесной вертушки на ютубе и полуголого сайта самого Онипка ничего не нарыл.
    Правда на вражеском (руськом) сайте нашел статейку от 20.02.2014г. о якобы 100 тысячном заказе из китая в эмираты сего девайса,и фотку китайцев на сайте самого Онипка.
    Теперь по теме:Мотор-колесо 18" судя по хар-кам имеет 400 об/мин,ротор Онипка-10-100.
    Явно не покатит.
    На одной фотке с сайта Онипка судя по паутине паек секций статора их там не меньше 50-100.
    Придется делать такой тихиход самому.
    China-2.jpg MG_0049.jpg

    Есть предложение к уважаемому модератору-пользуясь авторитетом собственным и самого Форума пригласить в тему самого автора изобретения,чай не самые последние люди здесь отписываются,
    и сообщить дату визита к нам уважаемого пана Олексія Оніпка.
     
    Останнє редагування: 13 гру 2014
    Mostovoy та orwe подобається це.
  3. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    яка вигода автору? викласти всі секрети? а продавати що?

    проблема вітроенергетики у створенні тихохідних генераторів. робить з нуля спарва неблагодарна. а готові зразки, автомобільні, це десь 1000 обертів. автомобільний ген трифазний, його можна переробити на одну. будуть пульсації струму правда. а електромагніт запросто можна замінити на неодимовий магніт кільцевий. правда кількість полюсів мабуть довдеться міняти.
     
  4. askold57

    askold57 Майстер

    Повідомлення:
    70
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    под одессой
    ----------------------------------------------------------------
    Зайдите в тему "Пиролизный котел СТС"
    Автор котла не побоялся участия в темах по своей продукции.
    Итог: вы днем огнем не найдете котел СТС -вся продукция завода раскуплена на год вперед.
    Если пан Онипко не мошенник то именно здесь и место для лучшей рекламы своего ротора.[/quote]
    --- добавлено: 13 дек 2014 в 21:23 ---

    я так себе думаю,что лучше оставить три фазы,но перемотать обмотки более тонким проводом раз пять-десять больше.
    с магнитом придется помудохаться,что-бы с размером вписаться и руки не покалечить при сборке.
    или тулить магниты послабее по радиусу ротора,но Ваша идея с одним вместо обмотки возбуждения мне нравится больше.
     
    Останнє редагування модератором: 21 гру 2014
  5. orwe

    orwe Інженер

    Повідомлення:
    669
    Симпатії:
    1.130
    Адреса:
    Киев.
    Собирал по генераторам информацию, есть мысли сделать себе. Вот уже готовый генератор, только ветровую турбину поставить другую. Возможно для более низких скоростей поставить больше обмоток.
    Думал загрузить в формате пдф но файл слишком большой. Поэтому даю ссылку:
    http://www.applied-sciences.net/library/data/zoetrope-wind-turbine.pdf
     
    джер подобається це.
  6. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    А через ланцюгову передачу і зірочки різного розміру ( обгінну муфту ) зменшити обороти моторколеса ? :)

    ps - Я вже сьогодні викладав листи пінопласту, десятки, трикутником - прикидав як вирізатиму лопасті ...:-D
     
  7. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    а нічого там мудохаться. замовить магніт неодимовий кіьлцевий. там можна по діаметрах підібрать. тут головне понять яка сила створюється електромагнітом. бо неодимові є і на 20 кг відриву і на 40.
    сам я поністю недопетраю, як генератор автомобільний перемотати. а разом думаю нам під силу. пропоную подивистиь відео про будову генератора:

    --- добавлено: 13 дек 2014 в 22:28 ---
    вітряк отой на фото тихохідний. потрібно ставити мулоьтиплікатор. тобто підвищувати оберти із 100 до 500. підвижуємо оберти втрачаємо в силі. краще і постіше традиційний горизонтальний вітрогенератор. колись ще в школі мріяв розробити схему, при які його турбіни повертаються відповідним чином для змененя опору під час холостого ходу. типа як у праходів.
     
    Останнє редагування модератором: 21 гру 2014
  8. askold57

    askold57 Майстер

    Повідомлення:
    70
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    под одессой
    Переглянути вкладення 90422
    трение туда-сюда...потери
    --- добавлено: 13 дек 2014 в 22:33 ---
    у меня СТО,в понедельник возьму старый ротор,подам на обмотку тупо 12в и посмотрю чего там будет на полюсах

    но все-равно думаю,что при низких оборотах надо максимально увеличивать радиус статора и ротора для придания максимальной радиальной скорости.
    в идеале воткнуть онипка в аэродинамическое кольцо,которое служило-бы и статором,а на концах лопастей смонтировать ответное кольцо с магнитами.
    но тут уже вопрос жесткости конструкции и цены

    img010.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 21 гру 2014
  9. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    askold57, понять би як на відрив міряють потужність магнітів. візьміть для порівняння магніт із динамика. так хоч якісь дані будуть для порівння. доречі, говорять, що неможна в ротор поставити постоянний магніт, нібито сила притягання замала. тому і котушка магнітна. от тільки неодимових магнітів раніше не було. зявилися вони років 3 масово, не більше. хотя практично вся мототехніка генератори має на магнітах. і нічого пару кіловат здатна видать.
     
  10. askold57

    askold57 Майстер

    Повідомлення:
    70
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    под одессой
    400-700 ватт автогенераторы,киловатники-эксклюзив.


    шкив генератора как правило раз в пять меньше шкива к-вала ,поэтому при 3000 к-вала там уже будет огого

    рс.ну может раза в три,не мерял,но все-равно огого
     
    Останнє редагування: 13 гру 2014
    venja подобається це.

Поділитися цією сторінкою