Не можу запустити насосну станцію Leader - допоможіть

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем Герасимчук, 22 лип 2014.

  1. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Вам виднее.
     
  2. BASK

    BASK Новачок

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    2
    Чи дійсно насос більше не може накачати ніж 1,5 атм?
     
  3. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Ну при 0,5 текла вода, а при 1,5 не течёт. Значит насос создаёт давление не больше 1,5.
     
  4. kilrasch

    kilrasch Стажер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    6
    Якщо нова станція ніколи не треба лізти до регулятора тиску він справний.Ситуація у вас дуже проста якщо тримає клапан і немає підтікань вам потрібно : набратись терпіння і (у вас просто завоздушений водопровід) дуже добре як у вас зразу за станцією стоїть кран-закрийте його-відкрутіть заливну пробку залийте води-закрутіть пробку-включіть станцію на хвилину хай покачає-виключіть-знову відкрутіть саму верхню пробку-долийте води ...знову включіть станцію і так робіть поки не вийде повітря і станція відключится сама.У мене доходило до 10 разів, робити цю процедуру.
    --- добавлено: 9 янв 2015 в 21:47 ---
    Якщо нова станція ніколи не треба лізти до регулятора тиску він справний.Ситуація у вас дуже проста якщо тримає клапан і немає підтікань вам потрібно : набратись терпіння і (у вас просто завоздушений водопровід) дуже добре як у вас зразу за станцією стоїть кран-закрийте його-відкрутіть заливну пробку залийте води-закрутіть пробку-включіть станцію на хвилину хай покачає-виключіть-знову відкрутіть саму верхню пробку-долийте води ...знову включіть станцію і так робіть поки не вийде повітря і станція відключится сама.У мене доходило до 10 разів, робити цю процедуру.
     
    Останнє редагування модератором: 17 січ 2015
  5. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Ця аксіома не поширюється на ті станції,які дозбирують базарні продавани. Бо в моїй практиці був випадок, коли після монтажу я увімкнув станцію в розетку і отримав КЗ:elektrik: (кіна не буде, електричество кончилось) а все через те що базарний олень клеми в реле попутав при підєднанні шнура. Ну то таке, перепідключив, поміняв пропки і все працює ,а в знайомого ситуація була веселіша.В нього через поганий контакт реле підплавилось, і він пішов на ринок по нове, там йому сказали ні в якому разі нічого не регулювати щоб не збити заводскі настройки, ну він поставив нове, включив, а насос тиск набрав і не виключає, він жде жде ,і тут як рвоне (розірвало бачок із грушею) то він каже що не знав кудою втікаки з переляку, дверима чи вікном.Так що провірити зборку небрендових станцій буде не зайвим:Hi:
     
  6. kilrasch

    kilrasch Стажер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    6
    Віктор я мав на увазі ті станції які куплені в зборі.А те що куплено на базарі то вже запчастина.А на рахунок оленів яз тобою згоден на всі 100
     

Поділитися цією сторінкою