Своїми руками Вулик лежак своїми руками

Тема у розділі 'Живность', створена користувачем Globetrotter, 18 лип 2014.

  1. VitZ

    VitZ Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Nikolaeff
    І все таки, я б порадив самому не починати. Краще мати якого наставника на старті. Ваша необізнаність може зашкодити комашкам. А далі - якщо душа лежить - втягнетися, літературку підчитаєте, ютуб підглянете - і діло піде. Ососбисто я так роблю. Адже, правду кажуть, що найкращим виноходом бджіл є людина...:). Взагалі, у них є чому повчитись, нам, людям.
     
  2. vbkjsnzy

    vbkjsnzy Майстер

    Повідомлення:
    48
    Симпатії:
    44
    Адреса:
    УКРАИНА Кременчуг
    Вчитися лiпше на чужич помилках. Правда на своiх "доходить" швидше.
     
  3. валігура

    валігура Майстер

    Повідомлення:
    104
    Симпатії:
    91
    Таке питання :яка товщина передньої ізадньої стінки вулика разом з пінопластом.
     
  4. Globetrotter

    Globetrotter Майстер

    Повідомлення:
    67
    Симпатії:
    52
    Адреса:
    Львів
    Всі стінки одинакової товщини - 30мм. Сендвіч 10мм дошка, 10мм пінопласт і 10мм дошка.
    [​IMG]
     
    валігура подобається це.
  5. валігура

    валігура Майстер

    Повідомлення:
    104
    Симпатії:
    91
    В мене ще одне питання: вулик цей що помальований вроді з підкришником .Яка висота підкришника?І які годівниці використовуєте?Якщо не секрет.
     
  6. Globetrotter

    Globetrotter Майстер

    Повідомлення:
    67
    Симпатії:
    52
    Адреса:
    Львів
    Його робив такої висоти, щоб утеплення помістилося. Точно не пам'ятаю, 8-10см. Вшив мішок, напхав його мохом, зробив типу матрасика. А годівниці стандартні, фанерні. І дощинка зверху з прорізом, щоб бджоли могли сідати.
     
    валігура подобається це.
  7. валігура

    валігура Майстер

    Повідомлення:
    104
    Симпатії:
    91
    Тепер я зрозумів для чого в вас підкришник,а я думав це надставка на пів рамку.Я теж робив похожого вулиа ,але суцільного з надставкою на магазині рамки.А в вас якщо немає надставки то для чого підкришник,якщо є криша.Без підкришника не буде збиратись холодне повітря під кришкою.
     

Поділитися цією сторінкою