Допоможіть зробити систему опалення в приватному будинку!

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Aliende51, 11 лип 2014.

  1. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Газовым конвекторам не нужны горячие трубы.
     
  2. ptvm2014

    ptvm2014 Підмайстер

    Повідомлення:
    76
    Симпатії:
    13
    А при чом тут газові конвектора?
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    газові конвектори мають температуру диму 220С. Те саме, що на вулиці палити, щоб в кімнаті було тепло..
     
  4. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    А для кого-то, кто на даче бывает по выходным, это самый экономичный вариант.
    Трубы в полу и стенах обязательно должны быть в изоляции.
    Глубина трубы, в ограждающих конструкциях, сантиметра 0,5-2, от края до внутренней поверхности, так что они, опять же, греют скорее внутреннее пространство, а не наружное.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    саме так зроблено у мене. Стіна - півтора блоки, цегляні. Труби в пінополіетилені, товщина 6 мм, покриті плівкою, вкладено в акуратні штроби. В сезон стіна в місці прокладки має температуру 35-40 С.
    Враховуючи, що довжина однієї гілки 20 метрів і є 4 гілки - багато тепла я втрачаю, через стіну від теплотраси.
    Збільшена температура стіни не тільки гріє приміщення, а і пропорційно більше гріє вулицю.
    Треба було штукатурити розчином з пінопластових шариків. Дуже хороша річ. Міцна на стискування і мало теплопровідна.
    Чорнові вирівнюючі стяжки тільки таким "пінопластобетоном" потрібно заливати..
    Я цей момент потім "догнав"..

    для дачі, на мою думку, краще пропанові балони, з собою привозити. Газ на дачі - це велика розкіш..
    Конверктор для дачі не найкраще, а найдешевше зі всього з однаковим рівнем шкідливості. Дешевше хіба інфрачервоні пальники..
     
    tairov77 подобається це.
  6. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Ну если считать, что пенопласта надо 200мм, то сколько ж надо будет пенопластбетона?

    А если сделать типа цоколь по наруже получше утеплённый, на высоту повыше труб внутри?
    У нас в селе вся хата по кругу дополнительно пенопластом, на высоту 60-90 см, обклеена и гресом облицована.
    цоколь.JPG

    Много дачных кооперативов ещё с союза газифицированы.
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    я говорю не повноцінну заміну по теплоопору, а про заміну легких пісчано-цементних розчинів для чорнових стяжок. Вони мають заповнити всі нерівності і пустоти перед вкладанням листового теплоізолятора. також дуже добре підходить для оштукатурювання стін, відкосів вікон, штраб з комунікаціями.
     
  8. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Я трубы в штробе всегда фиксирую, креплю и заполняю пеной. Быстро, чисто, легко поправить можно, если шо, ну и компенсация..
     
    tairov77 подобається це.
  9. Aliende51

    Aliende51 Підмайстер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Лисянка
    Прошу вибачення,чомусь не міг зайти на свій акаунт(зараз все ок) Труби йтимуть по поверхні,адже хата шлакова,і як почати бити штроби....буде УЖАС!)))уже купив всі інгрідієнти,залишилось тільки скласти до купи))правда з цим проблеми,а точніше,думки як краще зробити?Люди говорять щоб систему опалення робити під "наклоном",тобто природна циркуляція води,бо з відключенням світла і т.д. тепла не буде(але у мене поліпропіленові труби фірми "ферад" 25мм, чи вийде з ними зробити природну циркуляцію чи робити так як запланував, двотрубною системою Тихельмана?..) короче люди добрі що Ви порадите?
     
  10. Маляр Серега

    Маляр Серега Майстер

    Повідомлення:
    267
    Симпатії:
    52
    Адреса:
    Кременчуг
    Вечер добрый и как сделали желательно с картинками )
     

Поділитися цією сторінкою