Своїми руками У пошуках економії газу - кухонна піч

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем Володимир П, 8 лип 2014.

  1. Вогнистый Владимир

    Вогнистый Владимир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.054
    Симпатії:
    1.170
    Адреса:
    Украина, Мариуполь
    @анагримо,

    Это -нам присуще. Два в одном. и ракетная печь -и чернослив /абрикосу и САЛО/ - прокоптить. А что -не так ?
     
  2. Володимир П

    Володимир П Інженер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    559
    Адреса:
    Ужгород
    Мої вітання з успіхом фінської копії!
    Маю до вас запитання,-по Вашому посту зрозумів,що Українською мовою володієте.Можливо я,по старості,відстав від нових тенденцій,тому прошу пояснити,будь-ласка,чому викладаєте матеріали на youtube російською?
    Навіть в маленькій 5- ти мільйонній Словаччині,яка довгий час була у складі Чехословаччини,і де довгий час домінувала саме чеська мова,ніхто не здогадається розміщувати аналогічні матеріали ,анонсуючи їх на чеській мові.Виключення ,для особливо ''крутих'' звичайно є,-вони послуговуються англійською (рідше-німецькою),аби охопити масовішу аудиторію....
     
    taraspd подобається це.
  3. анагримо

    анагримо Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    8
    Да не вопрос... Ставьте куб на плиту, на дно опилки и полный вперед... А в выхлопе ракетки чем коптить?
    --- добавлено: 28 май 2015 в 01:36 ---
    Вибачайте за російську. Як на вашу думку, є сенс вихід після плити направити потік в невелику "помпейку", не заміряли температуру на вході до димаря? Як раз і хочу для цього більш потужну ракетку робити. Мені мобільність не потрібна, дивлюсь в бік стаціонарного комплексу з глини. І тут дилема - робити кожній по маленькій топці, чи більш потужну на плиту та п'єц.
    А під час сушки, як вологу видаляєте, отворів не побачив...
     
    Останнє редагування модератором: 4 чер 2015
  4. Володимир П

    Володимир П Інженер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    559
    Адреса:
    Ужгород
    На мій погляд,для обігріву приміщення ,в разі глиняного теплоакумулятора(не забудьте добавляти посічену солому для 'армування') доцільніше робити ковпак без металу,-саме 'помпейку',можливо навіть з цегли,верх із шамотної-накопичите значно більше тепла в термомасі.Для приготування їжі,нагріву води ітп. я би радив змонтувати поруч малогабаритну ракету із виходом у спільний димар.Не забудьте передбачити прочистки,-після квпака і далі на кожному коліні газоходу.Люба комбінована піч поступається спеціальній IMHO.

    Волога в моїй кухонній печі видаляється через прорізи -жалюзі в задній частині короба для сушки.При щільно прикритій камері легко досягається Т 70 град.
     
    Останнє редагування модератором: 5 чер 2015
  5. Pablo100

    Pablo100 Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    14
    Вітаю! Так, укрїнською мовою я володію ) Тому що ... Українець )):prapor: Спілкуюся україньською. Але так сталося що свого часу навчався у російськомовній школі, тай якось за звичкою пишу деколи російською...
    На компьютері використовую російський інтерфейс, розкладка клавіатури за замовчуванням стоїть взагалі англійська ))) Мені так просто зручніше. А хіба є різниця якою мовою розмовляє чи пише людина? Головне те що вона КОЇТЬ у своєму житті. Це моя така думка.

    На рахунок виготовленої плити - з великим задоволенням готую на ній їжу :bliny:, жалкую що зразу не виготовив "двохкамфорну", не вистачае місця для приготування одночасно кількох страв ))) Але то не біда - були б руки на місці і все зробиться ) До цієї плити хочу з низу доварити якусь "подобу" духовки - певен що температури вистачить запекти в ній якусь качку mangal


    Сам міркую пристосувати ракетну пічь для опалення, але планую зробити на її основі котел (є деякі "накидки") а спалювати планується в ній пелета (у гравітаційному пальнику), аби не підкидати кожні 30-40 хвилин :kozak:.
     
  6. анагримо

    анагримо Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    8
    Ні, за теплонакопичування поки не борюсь, в хаті пічки другим темпом буду перекладати, поки переробив одну, головну, на топку Смірнова, дуже задоволений. Думаю поки що тільки про термоізоляцію. В якості наповнювача-термоізолятора для глини використовую тирсу, на мікроракетках ця суміш зарекомендувала себе дуже добре. Думаю, не гірше перліту-вермикуліту буде.
    Це в літній кухні задумав "комплекс", на кшалт такого. Склад - плита для приготування їжі, відкрите кострище, та п'єц для випікання. Доброї глини після закладки винограднику вище стріхи:).
    Вже коли написав запитання, сам зрозумів, що потрібно кожній пічці свою топку, бо призначення та потужність різні.
    Спочатку хотів на арійській топці це робити, потім передумав, - ракетка буде більш економною.
     
    Останнє редагування модератором: 29 тра 2015
    Володимир П подобається це.
  7. Діма Мiшко

    Діма Мiшко Бригадир

    Повідомлення:
    65
    Симпатії:
    194
    Адреса:
    Korouhev, Czech Republic - Тибава, Закарпаття
  8. Володимир П

    Володимир П Інженер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    559
    Адреса:
    Ужгород
    Вітання земляку!
    Робота гарна,було б дуже добре,якби Ви розпочали свою тему і детально описали весь процес,включно з описом шамотних плит,конструкції засувки ( в правому кутку), який розчин використовуєте ітд.
    В разі,якщо читалу тему із самого початку,напевне зрозуміли,що тут йдеться про так звані 'ра-
    кетні печі',тобто Ваша традиційна європейська піч трохи не в темі.
     
  9. Діма Мiшко

    Діма Мiшко Бригадир

    Повідомлення:
    65
    Симпатії:
    194
    Адреса:
    Korouhev, Czech Republic - Тибава, Закарпаття
    Доброго дня.
    Вибачаюсь я дійсно не читав цілу тему, побачив заголовок і вирішив причепити посилання.
    Стосовно теми то я попробую створити щось цікаве. Є багато інформації з якою я б хотів поділитися.
     
  10. анагримо

    анагримо Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    8
    Надихнувшись розробкою топікстартера, зробив діючий макет плити для літньої кухні. Працює на тверду четвірку навіть без димара.
     
    Останнє редагування модератором: 21 лип 2015
    DINAMIT-UA, Володимир П та Т.М. подобається це.

Поділитися цією сторінкою