Своїми руками У пошуках економії газу - кухонна піч

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем Володимир П, 8 лип 2014.

  1. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    Так,що ніхто не знає того ефективного співдношення?SOS
    Мабуть прийдеться самому експерементувати з чорнухи, а то з нержи дорогі "граблі" можуть вийти.
     
  2. Зазор

    Зазор Майстер

    Повідомлення:
    150
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Україна Рівненська обл
    Ай да молодец-практично та как а для жены консервацию закрывать не выдумать:vo:. Захотел в гараж затянул не топиш - значит стол отличны ,ещё и передвижной:-D. Но всё-таки как новичок немного непониме на что плитка наклеена и стены как сделаны читал о самодельном шамоте что ето такое не знаю по жизни не сталкивалса . Можно подробнее о стенках . Если сделать их из кирпича ну очень стол тяжолый получитса:-D.
     
    Володимир П подобається це.
  3. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    Ось як варіант, полегшений:


    А тут взагалі переносний:
     
    Останнє редагування модератором: 15 сер 2014
    Кочегар та Andrii_M подобається це.
  4. Володимир П

    Володимир П Інженер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    559
    Адреса:
    Ужгород
    Так Ви ж знайшли більш -менш реалістичні розміри(там,на приведеному малюнку, вказано масштаб)-можете сміливо робити по любій із схем,як хочете -то по 3-й. Як Ви зрозуміли з моїх фото, я використовую 1-у та 3-ю схеми в одній печі,на вибір.Особисто мені більше підходить 1,тому що можу вантажити гілляки до 2 м довжиною (!),і лише час від часу трохи поправляти їх в процесі згорання і,відповідно, опускання в камеру.
    Для Ваших "апетитів" доведеться вибирати солідний розмір,адже і на газі 40літрів нагріти потребую купу часу і самого газу.
    --- добавлено: 16 авг 2014 в 21:24 ---
    Спасибо за оценку. Почитайте всю ленту повнимательней-термоядро вылито в форме из смеси вермикулита и віысокотемпературного цемента.Плитка наклеена с использованием остатков того цемента.Шамотный кирпич для топливника использовал покупной.
    --- добавлено: 16 авг 2014 в 21:40 ---
    Пане Гуцуле,будьте ласкаві дивіться і читайте любий матеріал якомога уважніше,-перша японська модель працює з надміром повітря,ефекту ракети практично немає,-дрова горять майже по всій довжині (повинні тільки кінчики!),і димок ,м"яко кажучи,не "ракетний"...Друга модель ефективніша,але "загострена" на пелетне паливо.
    Ще раз хочу підреслити, робив свою піч спеціально для використання буквально відходів деревини, а не пелет по ціні газу!
     
    Останнє редагування модератором: 24 сер 2014
    leshiy_40 та Энки подобається це.
  5. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    Володимир П,дякую за відповідь.Не підкажете з розміром D на вище наведеному прикладі.Одні важають він має бути якомога менше(як у вашій),інші навпаки горизонтальну ділянку подовжують?
    Ось ще зацікавило таке відео, полумя в трубі закручується по спіралі,цікаво там якась хитрість,чи так вібувається в любій ракеті?І збоку подача повітря регулюєтьсяdntknw
     
  6. blossem

    blossem Прораб

    Повідомлення:
    754
    Симпатії:
    334
    Адреса:
    Черниговская обл. г.Новгород-Северский
    Сделал сегодня себе подобную ракету, за час сварил 10-ти литровую кастрюлю картошки для поросят, при трех разовой закладке дров. Так вот при третей закладке дров уже было очень много раскаленных углей, что и дрова следующей закладки и затолкнуть не было места, что я подумал, сделать снизу где собираются угли задвижку, собралось много углей, открыл задвижку и часть ненужных углей высыпать и есть место для дальнейшего использования печи. Кто что скажет? Ну и фото DSC00301.JPG DSC00302.JPG
     
    Алекс Иваныч, gucul, Володимир П та ще 1-му подобається це.
  7. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    А изоляция где?
    Это больше буржуйка, чем ракета.
     
    Володимир П подобається це.
  8. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Також ходив примірявся до матеріалу, щось нічого путнього не знайшов. А причина таж, що і у Вас, поросята, кури.
     
  9. Володимир П

    Володимир П Інженер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    559
    Адреса:
    Ужгород
    Шановний колего,я не впевнений,що моя тема є гарним майданчиком для перепосилання сюжетыв з доступного ресурсу youtube,цим самим засмічуючи тему. Маєте запитання-моя пошта [email protected] ,при можливості з радістю надам допомогу.
    Для "закручування" вогню-ставиться елементарно сегмент з нержавійки в районі початку підйома термоядра.
    Вторинне повітря -звичайна річ у багатьох приладах опалення-печах,камінах тощо.,не полінуйтеся погуглити.
     
  10. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803

     
    Т.М. подобається це.

Поділитися цією сторінкою