Своїми руками У пошуках економії газу - кухонна піч

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем Володимир П, 8 лип 2014.

  1. Володимир П

    Володимир П Інженер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    559
    Адреса:
    Ужгород
    Уважаемый Дед, вычитав,надеюсь ,достаточно внимательно,доступную мне литературу,пришел к выводу,что большинство серъезных экспериментаторов еще не нашло" золотое сечение " для этого вида печей. Существуют в печати некоторые доступные величины (форма,сечение,высота/длина различных частей-топливника,термоядра итд.),однако все еще в поиске.Много самодельщиков делают множество разного вида/конфигурации и различного назначения=все это доступно в jou tube ,однако,на мой взгляд,большинство этих конструкций делается от" фонаря",без научного обоснования. До конца (присутствует постоянный спор разных направлений) не раскрыта роль вторичного воздуха в ракетах.
    Мною сделано несколько экземпляров подобных печей со сравнительно малым сечением канала ,так как большие сечения=дороже материалы, неуверенность в конечном успехе тормозила вливание серъезных для меня средств. На данном этапе многое для меня прояснилось,однако ,я далеко еще не гуру в этом вопросе.
    Надеюсь ,что обстоятельства не смогут изменить мои планы и я смогу построить солидный отопительный агрегат и, накопив больший опыт, -с радость поделюсь с коллегами.
     
    Останнє редагування модератором: 8 сер 2014
    С@ньок, captain Grey та Дед Хоттабыч подобається це.
  2. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Приятно иметь дело с порядочными МАСТЕРОВЫМИ!
    В свою очередь выложу свою наработку по РП. Правда сейчас здоровье подшалило, но работы ведутся по мере возможности.:Hi:
     
    Блаж та Володимир П подобається це.
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Тут нарив(можливо бачили).
    Все геніальне просто.
     
    X-TAZ та Володимир П подобається це.
  4. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Там какой-то чувак топором бреет руки!

    Скажите, пожалуйста, а есть ли зависимость звука работы от ветра? Ну, скажем, в штиль, слабый ветерок, и с порывами - печка одинаково работает и гудит?
     
  5. Володимир П

    Володимир П Інженер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    559
    Адреса:
    Ужгород
    Безперечно, заочно мені відомий пан Габріел Апостол ,-він в основному конструює металеві печі (особливо гарні у нього виходять з нержавійки). Основна перевага його печей -портативність,простота конструкції і мала маса.Недоліком,на мій погляд-недостатня чистота згоряння внаслідок НЕізольованої камери згоряння та так званого "каналу підіймання тепла (heat riser)". Дослідження показали,що саме добра теплоізоляція цих суттєвих місць у конструктиві,дає значне підвищення температури згорання палива,утворення піролізних газів у підйомнику і їх подальше згорання з використанням вторинного повітря ітд.,-тобто вищу ефективність і чистоту згоряння.Не слід забувати про екологію,-ми не останні,хто мешкає на цій кульці....
    P.S. я також зробив декілька моделей портативних /переносних апаратиків ,але всі з теплоізоляцією,використовуючи увесь непотріб з господарства -шматки труб,пусті бляшанки
    /контейнери з-під розчинника і таке інше зовнішній2.jpg початок роботи.jpg .Працюють перфектно !
    --- добавлено: 2 авг 2014 в 10:49 ---
    Загалом певний вплив на роботу любого опалювального апарату атмосферні явища впливають менше,чи більше.В місцях,де мають місце сильний вітер,або пориви вітру,достатньо встановити на комин дефлектор.
    Взагалі кажучи,стилістика питання специфічна:на мій погляд,активне горіння,що є первинним, спричиняє гудіння.Створіть умови,які нівелюють опрокинення тяги і будете мати гарантований успіх.
     
    Останнє редагування модератором: 10 сер 2014
    Алекс Иваныч, leshiy_40 та Энки подобається це.
  6. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Так а как зависит, Вы не замечали?
    Например, дунул ветер - звук повысился/понизился, притих/стал громче. В штиль горит чуть медленнее, при слабом отлично, при сильных порывах медленнее всего..
     
  7. Володимир П

    Володимир П Інженер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    559
    Адреса:
    Ужгород
    Як правило,горить рівномірно ,з більш-менш постійною "тональнітю" звука (якщо дозволите таку термінологію).При раптових сильних поривах,можливе короткочасне зменшення інтенсивності звуку ,з подальшим відновленням процесу.
    Дозвольте запитати,чому саме Вас зацікавив цей аспект?
     
  8. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Хочу понять, насколько эта печка похожа на эжектор.
     
  9. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Десь це можна побачити??? :Hi:
     
  10. Володимир П

    Володимир П Інженер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    559
    Адреса:
    Ужгород
    В попередньому пості-у відповіді на Ваш посил з jou tube-фотографії одного з таких апаратів.Корпус зроблений з двох посаджених один на одного 10 літрових бляшаних каністр з-під ,здається,розчинника для фарб,термоядро-труба 87 мм,теплоізоляція насипна(вермікуліт) і все це стягнуто шпильками 6мм.
    Ручка для переноски-зі зламаної китайської лопати для відгортання снігу,ніжки-обрізки профіля 20мм.
    Деякі інші мої печі -ще більш кумедні,з використанням металолому,але,на жаль, полінувався зробити знимки в свій час...
    --- добавлено: 2 авг 2014 в 13:37 ---
    Ви абсолютно праві,-термодинаміка Бернуллі у всій красі! До речі,з певною натяжкою, реактивний двигун МІГ-21 -майже та сама конструкція.
     
    Останнє редагування модератором: 10 сер 2014
    Кремень, spine, Энки та 2 іншим подобається це.

Поділитися цією сторінкою