Своїми руками У пошуках економії газу - кухонна піч

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем Володимир П, 8 лип 2014.

  1. Aleksey Aleksandrovich

    Aleksey Aleksandrovich Майстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    58
    Адреса:
    Україна, м. Запоріжжя
    Ракетна плита виготовлена на пристойному високоякісному рівні та, без сумніву, сприяє збереженню атмосфери від викидів шкідливого пилу та газів. Щира подяка Майстру за нові знання! Ракетна піч конструкції Володимира П. має потужність на рівні 6÷7 кВт (з розрахунку площини камери спалювання палива), що достатньо для приготування їжі та сушки фруктів, овочів. Автор вірогідно знає, за результатами експлуатації печі, подальші дії по її модернізації. Наприклад: температура газів на виході з печі значно перевищує 6О град.С, що не сприяє ефективному використанні палива. Для підвищення ККД печі необхідно максимально збільшити внутрішню поверхню теплообміну, як в пропонованому малюнку з врахуванням правила: площина поперечного розрізу газоходу по всій довжині – рівна площі отвору камери спалювання палива. Ракетна плита Володимира з Ужгорода.png Можливі також інші технічні рішення: https://sites.google.com/site/mened...lenie-infrastrukturoj/rocket-stove-new-design
     
    Останнє редагування: 2 гру 2016
  2. Centurion

    Centurion Стажер

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Украинец Я!!!
    За одно только название уже лайк! =)))
     
  3. С@ньок

    С@ньок Майстер

    Повідомлення:
    71
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Киевская обл.
    На сьогоднішній день, маючи певні напрацювання та досвід, не могли б Ви, якщо Ваша ласка, намалювати ескіз з розмірами термоядра (довжина, висота, переріз та подача повітря (вторичного) в камеру допалювання)? Так,як розміри топки можна визначити за розмірами цегли, а з ядром складніше. І чи не має розширення та завуження поперечного перерізу каналу термоядра по всій його довжині? Буду дуже вдячний.
     
  4. Aleks dp

    Aleks dp Бригадир

    Повідомлення:
    62
    Симпатії:
    91
    Адреса:
    Дніпровщина
    У нашому райцентрі жив один чолов"яга, в котрого "співала" груба.
    В недрах груби були натягнуті струни. І коли розтоплювали плиту, через певний час виникала сильніша тяга і струни гуділи в певній тональності.
    Сам не чув, але писали в районці про дядька (був непоганою людиною) і згадувалось про "співаючу" грубу. Та груба була виготовлена до другої світової війни. Дядко з сім"єю поселився там після евакуації і був здивований, коли вперше затопив плиту. Сусіди йому розказали про колишнього власника, пічника і про його витвори. Більше не чув, в наших краях, про подібні чудеса. Як зроблено, не знаю.
    Прошу пробачить Володимира П за флуд. Буду шануватись:) Мені теж, більш цікава тема ракетних печей.
     
    captain Grey, Зазор, Володимир П та 2 іншим подобається це.
  5. vovanhic

    vovanhic Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    @Володимир П, @Володимир П, @Володимир П, @Володимир П,
    --- добавлено: 16 лют 2017 у 18:54 ---
    уважаемый где можно ознакомится с размерами и температурами вашей замечательной ракетной варочной печки
     
    Останнє редагування модератором: 24 лют 2017
  6. Valentyn1501

    Valentyn1501 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Киев
    То ж у них на расеи так принято.. тыкать всем и матом разговаривать.. :) .. он это не со зла.. это их обычный разговор.. еще и обидится..
     

Поділитися цією сторінкою