Неправильно смонтированный теплый пол - что делать?

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем Gavrylyshyn Andrey, 8 лип 2014.

  1. Любко

    Любко Підмайстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Львовская обл. Міженець
    Я викинувши радіатор, використав пряму і обратку радіатора для підключення контору підложного, і як раз у тому проблемному місці знаходиться з'єднання, яке було залите бетоном, зараз я залишив фітінги не залиті, а плитку, у цьому місці, поклав на силікон. Розповітрення виглядало так: відкрутив гайку, легко підтягнув ніпель, повітря "пшикнуло" пішла вода, процедуру повторив кілька разів і все пішло в нормальне русло. Вам напевно інтересно, як я в маленькій ямці відсунов ніпель? Старі трубки від даної кімнати до котельні, де стоїть розпредільник я колись проклав у теплоізоляції для 20-ки і мені повезло, що 16 на довжині 3 м. мала можливість рухатися.
     
  2. Любко

    Любко Підмайстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Львовская обл. Міженець
    Добрий вечір. Питання до спеціалістів? Яка може бути різниця температур (між прямою і обраткою) на контурі підложного опалення S=13 м.кв. довжина трубки d=16 - 52 м.
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
  4. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Пару градусов, ну пять, десять - много.
     
  5. Любко

    Любко Підмайстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Львовская обл. Міженець
    Приблизно така схема. До даної гебінки підключено два радіатори і даний проблемний контур підложного, коли закриваю все повністю за хв. 15 температура майже вирівнюється.Залишаю дану гребінку, виключивши другий поверх і вихід на другу гребінку і перевіряю температуру на гребінці обратки вона 34 гр.С Т виходу з котла 45 гр.С коли відключаю контур даного підл. температура на гребінці обратки, за 30-40 сек. виростає до 40-42 гр. С. Це означає, що циркуляція через даний контур нормальна, а дуже велика тепловіддача. Чому? Я опаленням займаюсь років 7 так для себе (тільки по друзях, без матеріальної вигоди) і з таким ще ніколи не стикався
     

    Вкладення:

  6. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Вот грубо на пальцах. Есть побуждение циркуляции (грави, или насос..) Чем выше сопротивление потоку Н - (аш - метры водяного столба, оно же напор, оно же потери напора - с какой стороны смотреть), тем меньше производительность побуждения Q (кью - метры кубические в час, оно же - расход). Это красная линия - характеристика насоса.
    Сопротивление напора тем выше, чем больше поворотов-ответвлений-переходов, и чем длиннее и тоньше труба. Чем больший расход, тем выше скорость потока в трубе, а чем выше скорость, тем выше сопротивление. Кривая зависимости падения напора в системе от расхода, выглядит примерно обратной характеристике насоса. Точка пересечения кривой системы и кривой насоса - есть рабочая точка системы - это столько воды пробегает, и такой перепад давления на насосе.
    Закрывая ТП, Вы меняете характеристику системы - насосу легче качать, бо сопротивление упало, - выше расход. Поскольку воды через радиаторы, при выключенном ТП, пробегает больше, она, грубо говоря, не успевает настолько остывать, как с включенным полом. То-есть, грубо говоря, при неизменной мощности, дельта температур сокращается за счёт увеличения расхода.
    с полом и без.jpg
     
  7. Любко

    Любко Підмайстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Львовская обл. Міженець
    кому інтересно можна подивитися.
     
  8. Любко

    Любко Підмайстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Львовская обл. Міженець
    Доброго вечора. Сьогодні я дослідив ще одне явище, якому не можу знайти пояснення. Коли котел доходить до заданої температури і виключається циркуляційний насос ще деякий час працює і тоді швидким темпом піднімається температура обратки даного контору ПО. Хтось може пояснити таке явище? Дякую.
     
  9. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Спробуйте намалювати схему опалення,щоб можна було зрозуміти що і як підключено.
     
  10. Любко

    Любко Підмайстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Львовская обл. Міженець
    Христос Рождається. Дійшов я до висновку, чому була проблема з моїм ТП. У мене паралельно з газовим котлом стоїть електричний. Я ніколи їх разом не включав, сьогодні, щоб прогнати застояний насос на електричному котлі включив його, коли попробував обратку даного підложного, почув що температура обратки різко почала підніматися. Я зробив висновок, що насос який стоїть в котлі не забезпечує потрібну циркуляцію даного контору коли я підсилив другим насосом все вийшло на свій режим. Може комусь допоможе дана інформація.
     

Поділитися цією сторінкою