Неправильно смонтированный теплый пол - что делать?

Тема у розділі 'Теплые полы', створена користувачем Gavrylyshyn Andrey, 8 лип 2014.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Та ну.. Яка там адгезія.. Силікон тільки покриває щільно поверхню, нікуди в масив матеріалу не потрапляє, сполук з матеріалом не утворює.. Яка адгезія..
    Та навіть при адгезіїї (якщо припустити, що вона є) чим тонкіший шар - тим менша в нього абсолютна величина видовження (видовження (пластичність) вимірюється у процентах від початкового розміру), тобто чим тонкіше - тим менше мікронів різниці теплового розширення підлоги (стяжки) і плитки цей шар компенсуватиме без руйнування себе або стяжки.
     
    BMW подобається це.
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Дело в том, что силикон, за смачиваемые поверхности, держится гораздо лучше, чем сам за себя. Когда плитка приклеена к фанере, например, на слой 1-3...мм, то я могу её отодрать, даже не повредив - слой силикона остаётся на одной из поверхностей (пятнами) а на второй поверхности остаётся, типа "мокрое" пятно. А если я плитку, через силикон, прижму к фанере вплотную хорошенько, то потом плитку можно снять только в виде крошки, а проще срезать слой дерева. У силикона адгезия бешеная, сам он, в слое, слабый.
    В таких случаях, ходы ЦП основы, под плиткой не настолько велики, чтоб разрушить плитку, но достаточны, чтоб плитка отскочила всей поверхностью от клея - и клей и плитка держатся друг за друга слабее, чем сами за себя. А если между ними будет очень тонкий слой силикона, то плитка будет гнуться вслед основе, не отскакивая.
    Эластичность силикона, может, и играет тут какую-то роль, но главное - прилипание.
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    хм.. зменшуючи товщину надієтесь позбутися слабкості?
     
  4. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Не надеюсь. Знаю. Об этом говорит мой практический опыт.
    То же самое и со всякими обувными клеями, типа, Момент,- чем тоньше плёнка, тем лучше держит, если смачивает, в принципе, обе поверхности.
     
    Дед Хоттабыч подобається це.
  5. Gavrylyshyn Andrey

    Gavrylyshyn Andrey Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Киевская область
    Voyutichi, трубы на воду и отопление Rehau, теплый пол тоже. Какие конкретно не знаю. Попробую причитать спецификацию по фотографии. У соседа такаяже проблемы была. Он проблемные места расширил на 20 см. вставил металлическую сетку и замазал клеем. Так что не я один с такими приключениями.
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    в принципі я пропоную те саме, тільки додатково ще закріпити сітку анкерами в стяжці.
     
  7. vodnar

    vodnar Підмайстер

    Повідомлення:
    65
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Рівненська обл
    Gavrylyshyn Andrey,

    дали досить велику температуру на ТП

    стартувати потрібно з невеликого термічного навантаження...і поступове зростання
     
  8. Любко

    Любко Підмайстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Львовская обл. Міженець
    Доброго вечору. Потрібна порада як із контура підложного опалення видалити повітря. У кімнаті була батарея, батарею викинув і зробив підложне опалення, для підключення контуру підложного використав пряму і обратку батареї і місці підключення вийшла дуга, яка на 1-1,5 см вище контура підложного. По моїх прогнозах і по слуху чути я у цьому місці бульбашки шумлят. Велика різниця температури між прямою та обраткою. Коли на рознощику кілька разів закрию і відкрию кран температура вирівнюється і чути шум повітря, за деякий час різниця Т збільшується. Після повторення процедури з краном Т вирівнюються. Як видути повітря?
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    збільшіть тиск в системі, якщо можна.
     
  10. Любко

    Любко Підмайстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Львовская обл. Міженець
    Збільшовав до 3,2 кгс/см2, ще де коли при закритті крана на гребінці відчувається гідроудар і чути шум повітря після цього, я вже на гребінці відєднував і пряму і обратку прокачував по 5-6 відер води і дальше те саме.
     

Поділитися цією сторінкою