Як просверлити в металі ідельно рівну дірку діаметром 50-60 мм?

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем gam-ua, 6 лип 2014.

  1. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    от чогось мені тема схожа на календар мая. всі ламають голову і жодна відповідь непрвильна.
     
  2. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
  3. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Ну так, заинтриговали, ждем правильный ответ!
     
  4. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    потрібно робити так щоб до коліна ремонтувалося. раптом ніж лопне то капець. ось це правильна відповідь.
     
  5. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
  6. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    gam-ua, Бросайте курить всякую гадость!
     
    Jonic, DINAMIT-UA, Slava_ua та 2 іншим подобається це.
  7. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Маю досвід проточування кільцевої канавки в плиті 10мм на глубину 4 мм (під фланцевий двигун) діаметром близько 200мм за допомогою саморобної баляринки з токарного відрізного різця. Нею ж вирізав 7 отворів діаметром 8омм в швелері, підрізав з двох сторін і вирубував зубилом. Крутив усе перфератором з ел. стабілізацією обертів і захисною муфтою.Найважче було підібрати потрібний кут атаки різця.Технологія геморна, тому порадив коронку.

    Зараз чоловік трохи посміється:radost: , попоїсть,:bliny: і розкаже по порядку що за отвори і як їх зробити.
     
  8. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Из того что написано, ясно ,что отверстия в листе металла для труб. Будет делаться котел ТТ. Но там сильно точно ненужно т.к. потом будет сварка. А для сварки зазор только лучше,будет лучше провар. Если ошибся- gam-ua поправит.
     
  9. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    хлопці харош стьобаться. але я настаюю. все має бути просто і доступно. питання не в тому як зробити точно отвір, а як змінити конструкцію, щоб відпала необхідність в такому отворі. це моя позиція і бачення проблеми. от замовив чоловік ніж для свого агрегата. йому якось там зробили їх вісім штук. ніби мілкосерійне виробництво. і тут один ніж лопається. все, станок став. купити в магазині не вийде, а замовити новий теж проблема через брак часу. самому ж виготовити нереально.


    таки да. я як тільки начинав, думав два метала мають бути просто в стик. аж ні! між ними має бути не тілки зазаор, в який затікає розплавлений метал, а й зрізані під углом кромки.
     
  10. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Якщо Я не помиляюсь, питання було таке - Як просверлити в металі ідельно рівну дірку діаметром 50-60 мм?
    Про зміну конструкції не було а ні слова. Вибачайте, телепати в отпуске.
    Потрібно точніше формулювати мету вашого запитання.


    Цей довід зовсім не клеїться до Вашого питання.
     

Поділитися цією сторінкою