Своїми руками Реечный колун своими руками

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем agent007-81, 26 чер 2014.

  1. Нечипоренко

    Нечипоренко Бригадир

    Повідомлення:
    51
    Симпатії:
    120
    Адреса:
    Украина
    Всім доброго дня! Хочу поділитися новиною, наш форумчанин Атон, допоміг мені виготовити вал-шестерню до мого дровокола, прислав "Новою поштою". Я дуже задоволений якістю виготовлення, знайомий токар (той що мені точив) також задоволений якістю і закалкою, Хочу заказати і рейку, ось фото: 13052016807.jpg 13052016809.jpg
     
  2. agent007-81

    agent007-81 Майстер

    Повідомлення:
    91
    Симпатії:
    90
    На вид сделано качественно. какая цена вопроса? какой диаметр и модуль зуба.
     
  3. Атон

    Атон Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    2
    Модль 3 діаметр 40 мм.Мжна зробити буть-який модуль і діаметр.
     
  4. agent007-81

    agent007-81 Майстер

    Повідомлення:
    91
    Симпатії:
    90
    а сталь какая?
     
  5. Атон

    Атон Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    2
    В даному випадку 40Х загартована до 45 HRC. На мою думку цього достатньо.
    Може бути і буть-яка інша сталь і інша термообробка.
     
    Mawoda подобається це.
  6. petyok

    petyok Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Антон скажіть будь-ласка вартість виготовлення вами вала і термін виготовлення. Дякую.
     
  7. Атон

    Атон Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    2
    Думаю така інформація може розцінюватися як рекламно-комерційна. Звертайтеся буть-ласка на особисту поштову скринькую
     
  8. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    Теж роблю рейкового колуна і став перед проблемою вал-шестерні. Точніше пропозицій хватає зі старої совдеповської техніки, але скріз шестерня збоку валу. А я собі роблю з двома маховиками по краям тож потрібна посередині.
    Хтось з майстрів данного девайсу робив багатофункійним комбайном. Наприклад, суміщав з щіпорізом на одній рамі? Як зручно користуватись? Одне одному не заважає?
    З "морквиною"-колуном не в рахунок, маю на увазі рейковий чи гідравлічний.
     
  9. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    З моєї заготовкі по моїм кресленням можете зробити вал-шестерню на 11 зубів? Заготовка, здається, сталь40Х, з закалкою і покращенням. Рейка в мене вже є з модулем 4 , висота зуба на ній 9мм.
     
  10. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    ...Хіба що з теплоходу чи суховантажа :vo:Який розмір перерізу вінця маховика навідь від великого трактору якогось?
     

Поділитися цією сторінкою