Своїми руками Реечный колун своими руками

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем agent007-81, 26 чер 2014.

  1. Юра Грузін

    Юра Грузін Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Спробуйте вінець маховика а.м (збити,нагріти,вирівняти)+шестерня бендікса.З повагою
     
  2. Gren24

    Gren24 Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Прошу написати які використовувалися матеріали,якщо можна точні розміри,бо не хочу на око робити!)Веселих Свят!
     
  3. Нечипоренко

    Нечипоренко Бригадир

    Повідомлення:
    51
    Симпатії:
    120
    Адреса:
    Украина
    Рейка від токарного станка 1К62, шестерню розрахував і точив знайомий токар - не було фрези з потрібним модулем, то він умудрився за три проходи під різними кутами, безкоштовно за ради цікавості, правда з початку тренувався на простих болванках. Після деякого часу експлуатації можу сказати що все таки рейку і шестерню потрібно закалювати, вже підварював зуби на шестерні.
    05112014606.jpg 05112014608.jpg
     
    Останнє редагування: 12 січ 2016
  4. dimonarti

    dimonarti Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    5
    Реку и шестерню делаем сами, спец сталь получали из России, рейка и шестерня проходила термообработку цементацию, калку, нормолизацию, после этого отдавалась на шлифовку , сейчас рейки и шестерни не продаем проблемы, со сталью то есть ее нет. то что достаем пускаем на свои дровоколы,
     
  5. ksv151

    ksv151 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Вот еще одна идея колуна, но только с ручным приводом
     
  6. Атон

    Атон Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    2
    Дуже сподовся Ваш дровокол. тема дуже актуальна. Хочеться спитати як коляться колоди з сучками дерева твердих порід ( граб , дуб) та фруктових порід (вишня , яблуня). Думаю можу допомогти з виготовленням рейки і шестерні. Звертйтесь на особисту скриньку.
     
  7. agent007-81

    agent007-81 Майстер

    Повідомлення:
    91
    Симпатії:
    90
    Скажите название стали
     
  8. Атон

    Атон Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    2
    Можна 18ХГТ, 25ХГТ. Рекомендую 40Х і об'ємне гартування.
     
  9. agent007-81

    agent007-81 Майстер

    Повідомлення:
    91
    Симпатії:
    90
    40 х хорошая но все ровно не выдерживает. поэтому и спрашиваю что использует
    dimonarti
     
  10. Атон

    Атон Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    2
    Сталі 18ХГТ, 25ХГТ - класичні сталі під цементацію. Може бути 20ХН3А, або близкі до неї, але вони значно дорожчі, по міцності практично одинакові, тільки при термообробці їх менше коробить.
     
    NikIN подобається це.

Поділитися цією сторінкою