Земельні відносини - поради та консультації

Тема у розділі 'Юридические вопросы, нормативные документы', створена користувачем Зємлємєр, 27 чер 2014.

  1. iks

    iks Майстер

    Повідомлення:
    376
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Краматорск
    потому что я не "все" и меня не устраивает. это уже отступление которое делу не поможет что и почему.
    (Здесь будут склоки лучше не читать. во первых они издевались над покойным отцом рассказывали что и где сажать, строить и как жить т.к. им будет "красиво" потому что у него не оформлен кадастровый номер был и они грозились не подписать согласие. Отец умер и я приехал получать наследство и немного жить (могу продать кому надо 1040 м2 участок и дом 70-80 м2) и соседи орут что заберут 1 метр от своего дома вглубь моего двора для обслуживания дома. Сделал кадастровый без подписи соседей. Оказалось нет АКТ-ЗЕМЛИ оригинала а только копия. Подаем в суд что бы матери старухе 67 лет дали наследство на землю. Наследство на дом получили до войны а после оказалось нету акта-земли. да и вообще не комфортно жить под чужими взглядами и комментариями это кому до так удобно значит этот кто то только рассуждает а не живет. сытый голодного не понимает.
    Закрыл им окна с горяча забором. Стекла полностью. Отступил от их-стены-межи 70-80 см. Будет ли суд )) за это. Главное что бы моральный вред им отдавать не надо было. А забор можно перенести на 1-1,5 метра дальше от стекол дать свет.
    Фото-0464.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 24 кві 2015
  2. Зємлємєр

    Зємлємєр Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    3.873
    Адреса:
    забите поліське село
    Жесть - ситуація і ваша загорожа .
    Є правила добосусідства , тобто ділянку потрібно використовувати так , щоб не заважати сусідам .
    Розрив від межі до будівлі - 3 м , яким чином вам дали приватизувати ділянку ?
    Ваш акт можна визнати не дійсним так , як порушений Закон про землеустрій , в частині розроблення технічної документації , а саме - відсутності підписів на акті передачі межових знаків . Рішення сесії у даному випадку - нікчемне , начальника міського-районного відділу держземагенціїї можна "закрити" за погодження такої документації.
    Найдіть з бабцею спільну мову , а то вона найде адвоката і ви будете їй виплачувати усі втрати , а потім і доводити відсутність корупційних звязків з чиновниками і депутатами .
    ПиСи - вам теж колись буде 67 років , або не буде
     
  3. iks

    iks Майстер

    Повідомлення:
    376
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Краматорск
    по улице много таких домов где стена на меже и окна в чужой двор. все это было давно никто не помнит.

    вы не понематее ситуацию как я описал ее.
    Мой дом - старуха хозяйка 67 лет хозяйка.
    Соседей дом - который я закрыл окна - малолетки от 1986 года рождения хозяева.
    Участки резали при СССР. Есть копировка от 1967 года где уже все нарезано. Приватизировали после 1991 года. Кадастровый номер делали в 2015 году.

    Теперь расскажите пожалуйста так же юридически грамотно только с учетом этих поправок.
     
  4. sunnira

    sunnira Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.477
    Симпатії:
    7.065
    Доброго дня! Дуже потрібна порада з приводу меж власної ділянки. 6 років тому ділянка переоформлена в спадок, був присвоєний кадастровий номер, дані внесени в державний кадастровий реєстр. На той час ділянка була практично перша на масиві с кадастровим номером. В четвер зателефонували сусіди з вимогою негайно прибути в райцентр в управління земресурсів та написати заяву для зміни меж моєй ділянки бо в кадастровій мапі неправильно зобразили її розташування і через це на даний час моя ділянка частково співпадає з їхньою в плані і вони не можуть отримати кадастровий номер. Подивилась на мапу - дійсно зміщення ділянки градусів на 10 в плані. Розумію, що питання треба вирішувати, але, на мій погляд, потрібно якесь звернення від управління земресурсами, щось на кшталт - була припущена неточніть при внесенні плану вашої ділянки, напишіть заяву такої-то форми для виправлення ситуації.
    Може хтось з такою ситуацією стикався? Думаю, що вона досить ординарна і якісь шляхи вирішення є. Поділіться, будь ласка, досвідом.
     
  5. Зємлємєр

    Зємлємєр Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    3.873
    Адреса:
    забите поліське село
    це повинна бути відповідь кадастрового реєстратора на подані матеріали , вашим сусідам . Потім вже і ви напишите ту заяву .
    Скоріш за все весь квартал "поплив" , ось і потрібно перереєструвати
     
    Т.М. та sunnira подобається це.
  6. sunnira

    sunnira Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.477
    Симпатії:
    7.065
    а мені якусь бомажку напишуть? про кадастрового реєстратора нічого не казали, тільки про "землеустроителя". Чи це одне й те саме?
     
  7. Зємлємєр

    Зємлємєр Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    3.873
    Адреса:
    забите поліське село
    підміна понять , для ваших сусідів , що одні , що другі - один фіг
     
  8. sunnira

    sunnira Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.477
    Симпатії:
    7.065
    а шо мені робить? Їхать до районного кадастрового реєстратора і писати заяву на зміну меж? Моя ділянка єдина с кадастровим номером, ділянки сусідів, що зі мною межують, на кадастрову карту не нанесені ще ніхто.
     
  9. Зємлємєр

    Зємлємєр Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    3.873
    Адреса:
    забите поліське село
    1 Нехай сусіди покажуть відповідь від держ реєстратора , про неможливість зареєструвати їх ділянку
    2 Принесуть текст заяви від вас і ви її напишите
    Самій немає чого ініціювати данну процедуру , спочатку вони- потім ви .
     
    Т.М. та sunnira подобається це.
  10. sunnira

    sunnira Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.477
    Симпатії:
    7.065
    так отож, а сусіди, чесно кажучі, брали за горлянку, тому й були "послани", але ж питання лишається, вирішувати його треба. Тепер буду знати, що казати сусідам. Велике Вам ДЯКУЮ за корисну пораду!
     

Поділитися цією сторінкою