Земельні відносини - поради та консультації

Тема у розділі 'Юридические вопросы, нормативные документы', створена користувачем Зємлємєр, 27 чер 2014.

  1. Зємлємєр

    Зємлємєр Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    3.873
    Адреса:
    забите поліське село
    А бабка має доступ до городу ?
     
  2. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @Зємлємєр,
    У нас подібна ситуація. Бабка(ну дюже вумна) розділила свою ділянку на куски і розпродала, потім як люди повиробляли папери і загородилися згадала, що не залишила собі проїзду крім стежини між людськими городами. Судилася роками, вийшов гарний ПШИК.:)
     
  3. МайстерОК

    МайстерОК Майстер

    Повідомлення:
    78
    Симпатії:
    35
    Сині позначені жилі ділянки тоесть з парканами , червоні то моя необгороджена ділянка і сусідній план. Червоною стрілкою це Ділянка бабки ( причому сусідня теж її ) , зеленим городи. Так от щоб не возити гній через своє подвірря , чи щоб трактор не їздив по травичці, вона вирішила обїхати кругом , і зробити заїзд між наші плани . Сам прикол в тому що якимось чудом вона залізла до половини наших планів, а дальше не встигла приватизувати, тепер ні туда ні сюда. Оскільки у мене і сусідки є державні акти на землю, землі наші приватизовані , межі сусідні, і ніякої дорого спокінвіків там не планувалось , не було і НЕ БУДЕ.
    plan 3.png
    --- добавлено: 24 кві 2016 у 11:53 ---
    Просто мене немає на місці, от коли приїду бабка офігіє , я без всяких пояснень роблю загорожу , сітку уже купив, колики привезли, а вона най подає в суд,за своєї жадібності погорить сама. Як виявилось у неї родич прокурор в сусідньому районі. Ну най допомагає , а у мене сестра на телебаченні. Будем воювати )))))
     
    Останнє редагування модератором: 2 тра 2016
    leshiy_40 подобається це.
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Найкращий спосіб "війни" із упоротими сусілами, це гучні гулянки до півночі великої компанії із вогнями, піснями, феєрверками. Після декількох таких святкувань, сусіди будуть радіти любій тихій годині із вашого боку. (перевірено):)
     
    mahno подобається це.
  5. МайстерОК

    МайстерОК Майстер

    Повідомлення:
    78
    Симпатії:
    35
    Біда що я живу мирно з сусідами, навіть ісля того що вон порозкрадали всі будівельні матеріали, а от просто не повезлу, межую з городами бабки сепаратістки.
     
  6. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    А із ними сваритися ніхто і не пропонував.:-D
     
  7. Зємлємєр

    Зємлємєр Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    3.873
    Адреса:
    забите поліське село
    Якщо у людини( бабкі) дві ділянки з різним цільовим , тобто будівництво та ОСГ , то нехай вона і іздить по своіх ділянках
     
    leshiy_40 подобається це.
  8. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @Зємлємєр,

    Бабуля чує прокурорську підпору за спиною і тільки чекає подачі до суду. Потім удар дерев"яним молоточком(звичайно на користь бабки) і...-@МайстерОК, без свого куска, а вдодачу і із компенсацією моральних-матеріальних збитків. НІЯКИХ СУДИЛІЩ!!!
    --- добавлено: 24 кві 2016 у 15:01 ---
    @МайстерОК,
    Наглість Ваше щастя!!!:Hi:
     
    Останнє редагування модератором: 2 тра 2016
  9. Маляр Серега

    Маляр Серега Майстер

    Повідомлення:
    267
    Симпатії:
    52
    Адреса:
    Кременчуг
    В общем земельный участок приватизировал ,продолжив его границы ,за сетку рабицу по прямой так в карте земельных участков фотосьемки было указано , так на приватизацию и подавал до соседнего участка ,получилось 9.3 сотки (с бабкой конечно поссорился ,но платить за то чем не пользуюсь не собираюсь) правда ограждение еще не делал ,юристы предлагают дальше искать ,землю ту что числится ,с одной стороны Это хорошо ,но с другой уже я влезу в ее не приватизированный участок огород(как она в мой).
     
    Зємлємєр подобається це.
  10. bikss

    bikss Майстер

    Повідомлення:
    88
    Симпатії:
    31
    Вітаю , є державний акт на земельну ділянку виданий 1998 року , (так розумію старого зразка ) , сільрада хоче забрати цей участок під соціальні потреби ,, а саме будівництво дитячого майданчика , впринципі ми погодились на рівноцінний обмін , але вони виділять тільки землю , а державний акт відмовляються робити за свій кошт , як бути ?
     

Поділитися цією сторінкою