Земельні відносини - поради та консультації

Тема у розділі 'Юридические вопросы, нормативные документы', створена користувачем Зємлємєр, 27 чер 2014.

  1. Зємлємєр

    Зємлємєр Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.149
    Симпатії:
    3.873
    Адреса:
    забите поліське село
    Платити потрібно за те на що є документ, що підтверджує право власності , не розумію , чому ви платили ?
     
  2. Маляр Серега

    Маляр Серега Майстер

    Повідомлення:
    267
    Симпатії:
    52
    Адреса:
    Кременчуг
    Я по завещанию ,получил наследство,Дом сарай и 0.15 га земли комунальной собственности ,так сказано в завещании ,еще при живом Дедушке с бабушкой он говорил что земли 15 соток ,но как то и не задумываясь гостям которые приходили в гости ,всем говорил 15 и все ,и тут после одного вопроса мастер который делал ремонт говорит тут нет 15 соток ,и тут меня осенило ),так как я собирался ставить забор а с другой стороны я уже поставил .то я знаю метраж путем не хитрых манипуляций выяснилось что земли 6.8 соток (грубо ),не долго думая ,я погнал в сельсовет ,благо был приемный день ,и тут на дверях плакат по поводу налогов за землю ,думаю вот и хорошо за одно и узнаю,получил бумажку по которой должен платить налог поехал заплатил(за два года),работник сельсовета сказала когда заплатишь придешь покажешь что заплатил,что бы им легче было ,я заплатил приезжаю ,показываю квитанцию проплаченную.и тут же спрашиваю ,а за сколько земли я хоть заплатил ,на что получил ответ что заплатил я за 15 соток,потом я сказал что фактический мой участок меньше на что получил ответ что мы ничего не знаем подавай на приватизацию,вот и хочу выяснить что да как ,как наследник который хочет выяснить и расставить все точки над и,и что делать ,в ситуации когда начнется волокита ,что бы не махать руками после боя .(не знание законов не снимает ответственности ),покуда вы сталкивались с такими ситуациями ,мож еще что дельное подскажет ,Буду Очень Благодарен!
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 23 бер 2016
  3. МайстерОК

    МайстерОК Майстер

    Повідомлення:
    78
    Симпатії:
    35
    Доброго дня. Допоможіть в ситуації. У мене та одного з моїх сусідів є державні акти на на землю, межі з яким ми погодили і питань я до нього не маю ніяких і він до мене. А от другий сусід заявляє що між нашими межами ще проходить дорога загального користування як ві plan.png н приватизувавshut O=-. Я так зрозумів це перша приватизована дорога загального користування в Україні ?
    Проблема виникає з сусідом №3 тому що він хоче зробити між нашими планами дорогу.
    Хочу подавати в суд.
     
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Була подібна ситуація у нас(я в земельній комісії сільради).
    Нехай подає у суд сусід, думаю, це буде марно.

    В нашій ситуації баба(бувша вчителька) пройшла всі інстанції і нічого не добилася, от юристи підлаталися.:)

    Удачі!!!
     
  5. МайстерОК

    МайстерОК Майстер

    Повідомлення:
    78
    Симпатії:
    35
    У мому випадку тежбабуся настирлива , захотіла возити гній на свої городи між наші будинки )))
     
  6. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @МайстерОК,

    ВО-ВО.:)(приблизно теж)

    Нікуди не подавайте, це не Ваш клопіт. Нехай подає до суду "бабуся".;-)
     
  7. МайстерОК

    МайстерОК Майстер

    Повідомлення:
    78
    Симпатії:
    35
    А яка мінімально відстань від моєї забудови має бути?
     
  8. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @МайстерОК,

    У Вас на руках є документ, де вказані ВСІ розміри. Більше нічого Вам знати не потрібно.:Hi:
     
    Маляр Серега подобається це.
  9. МайстерОК

    МайстерОК Майстер

    Повідомлення:
    78
    Симпатії:
    35
    Так але я купив ділянку 0,08га а коли прийшлось приватизувати то получилось 0,078 , бо бабка уже приватизувала частинку моєї 0,002 мого плану . Ну це я їй против, просто цікаво як вона приватизувала коли я не підписував жодних меж ? Незаконно ?
     
  10. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @МайстерОК,

    Сходіть до землепорядника, на паперах має бути Ваш підпис. Якщо ні, в такому разі до юриста. Скоріш за все підпис липовий, але чи варто за 20м. впрягатися.
    Власне, у мене дома як переміряли модними апаратами, також розбіжності були.
     

Поділитися цією сторінкою