Методы соединения проводов в распредкоробках

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем Wasabi, 25 чер 2014.

  1. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
    яволль бабах майн фюрер)))):bb:
     
  2. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    По поводу контактної, малореально по перше (якщо за один :elektrik: а не роликами) величина струму, з усіми витікаючими проблемами, а по друге прижато мусить бути однаково по всій площині, і по мірі підгорання контактів -ну Ви зрозуміли -Утопія.Але вихід є якщо треба випускати СК за 5 сек- Ультразвукова сварка, якщо всі СК продавати щоб "ящик"не простоював, то відібється швидко. А як по простому то можна залудити(товстим слойом) лист по контуру і точково посередині і зажати між "утюгами" принаймі я то такій технології мормишки колись паяв.Мід на 30сек.
     
    Энки подобається це.
  3. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Ролик мутный, перемонтажили.
    За пластмассу ультразвуком знаю, а вот за металл..
    Припой - лишний агент. И мягкий припой на СК не годится - может всё развалиться.
     
  4. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
    согласен мягкий припой не подойдет и не только от того что может развалиться но у них всех степень коррозии очень высокая-попросту отгниет быстренько
    либо меднофосфорный либо аргонодуговая! вариантов больше достойных по качеству не вижу!
     
    Энки подобається це.
  5. Kostanjoglo

    Kostanjoglo Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    м. Бровари
    Я в себе в квартирі коли міняв у 2012 частину проводки (ввод в квартиру, кухня, ванна, коридор міняв на мідний провідник), то з залишеним алюмініем (освітлення інших кімнат, окремі розетки) робив скрутки та пропаював оловом.
     
  6. Firetuf

    Firetuf Майстер

    Повідомлення:
    138
    Симпатії:
    94
    1. Для начала, данный посыл является нарушением Правил форума.
    2. Kostanjoglo - Вы совершили ряд грубейших нарушение правил соединения проводников - практически все. Мало того, что напрямую соединили медь с люминием, Вы их еще и пропаяли, ну так, чтобы если вдруг шарахнет - так с салютом. Нельзя так делать.
     
  7. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    мені так електрик із рему робив. грошей здер капець. потім я собі переробляв і на лічильник поставив клеми металеві. але в коробці скрутки лишились.
     
  8. Андрей Серик

    Андрей Серик Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    1
    Вообще то по правильному, алюминиевый и медный провод соединяются через клеммы. На собственном опыте щупал скрутку медного и алюминиевого провода, они греются Очень сильно!
     
  9. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    а в розпредкоробці як зєднати церез клему? якщо там жмут із десятка проводів?
     
  10. Андрей Серик

    Андрей Серик Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    1
    Тогда можно использовать рейку. Есть коробки с дин рейками а видел на просторах интернета и отдельно продаются. Если нету на рынке то можно заказать у тех же рыночных продавцов!
     

Поділитися цією сторінкою