Веломобілі в Україні

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем mijki, 22 чер 2014.

  1. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Та ні,добродію! А мотора нашо ставимо? Для по-лег-ше-ння! На триколесному з такою системою їздив мій зять у Франції. Каже дуже сподобалось і зовсім не трудно крутити.Але трохи незвично, та бистро призвичаївся десь через 10 метрів!
     
  2. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    як зхімічити консольне кріпленя для мотор-колеса ? от в чому питання ... треба токаря толкового .
     
  3. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Одним словом вичитав я що для консольного кріплення найдешевший варіант це втулки від інвалідних імпортних колясок , тож сьогодні знайшов та замовив 2 штуки за недорого . А от з моторколесом проблематичніще його на таку втулку не перешприхувати , то я подумав а може замутити для нього спеціальну металево карбонову вилку типу того - ? га ? Crazy


    Креновий механім з Хоттабичової подачі таки робитиму - бо то і безпека руху на швидкостях і маневреність підвищена і кайф від процессу їзди немірянний !:vo::-D

     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 28 чер 2014
    Дед Хоттабыч подобається це.
  4. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Ні втулки від інвалідки відпадають ... бо вони б посипалисяся при такій системі ( кренова рульове ) на поворотах швидш за все . Тому почав робити посилені вилки - роги взяв відрізав зі старих великів , підігнав по ширині звичайного та мотор колеса та укріпив алюмінієм . Далі треба буде щось з підручних засобів придумувати , але насамперед затаритись підшипниками промисловими і трубою яка їх прийме при легенькій розвальцовці та трубою всередину .
     

    Вкладення:

  5. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    От індієць молодець ! Знайшов вирішення навіть з наявним одним аммортизатором ! До речі так навіть краще тому що сама конструкція получається нижчою і тому не заважає ногам крутити педалі ! :) можна менш високо виносити передню зубачку .
     
  6. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Є й на стандартних вилках ! -
     
  7. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Есть предложение определиться с расположением двигателя. Я предлогаю использовать один сзади. Тогда Вам проще будет определиться с компановкой. Да и по расходниках будет проще. Один двиг,один аккумулятор. Если два двигателя-сложность в синхронизации,лишний вес и пр. геморой. Да и при скользкой дороге на переднем приводе будет сложность с заносом(это не автомобиль на котором можно переключиться и выставить автомобиль). Это я сказал свою точку зрения.
     
  8. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Хоттабич , я опреділився - буде електропередньопривідна тяга ( покищо одно колесо пізніще друге ) а задній привід буде ланцюговим - *на ноги* . Зараз покажу відео - просто бомба ! Саме така рульова яку й собі побажав би ! Бомба !

    Тепер треба буде на таку рульову завтра ще аллюмінієвих труб замовити ( за 30 мм. з товщиною мінімум 2 мм. думаю )
     
    Останнє редагування: 29 чер 2014
    Saisan подобається це.
  9. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    mijki, дружище! Вы немного непредставляете, что такое тяга на одном колесе! Это дополнительные затраты электроэнергии.Его постоянно будет пытаться увести в сторону!Вы подумайте как будут работать два моторколеса в унисон. Одно будет отставать постоянно! И опять потери. А для вело это очень важно. Все таки я рекомендую Вам пересмотреть свою позицию. Но неотговариваю.:-[
     
  10. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Чому передню тягу власне планую . Тому що на моторколесо більше 3 штук зубачок ззаді не покладеш а на нормальне колесо влізе аж 9 ! А це величезенний діапазон передач ( понад 20 ) щоб втратилось у випадку задньопривідного варіанту .
    А в унісон вони працюватимуть тоді коли їх правильно настроїться , на однакову потужність ( все робиться в компютерній программі , все виводиться на одну ручку )
    В сторону його вело б коли схема рульова була як у рікші а не як в авто . Або коли не булоб автономного аммортизатора .

    Але Ваша думка має право на буття , та для мене важлива , дякую ! :vo:

    А при креновокерованій рульовій одне переднє ведуче колесо навіть більш практичне ніж 2 ! Жодних тобі втрат енергії через відсутність дифференціалу на поворотах . -

    Таке питання коллеги де дістати таку втулку на ДВОХ потужних пром-підшипниках ? Зовнішній діаметр щоб був мінімум 8 см . ??? ( точніще від ЧОГО б підійшла такого ??? )
     

    Вкладення:

    • ввв.png
      ввв.png
      Розмір файлу:
      14,5 КБ
      Переглядів:
      25
    Останнє редагування: 29 чер 2014

Поділитися цією сторінкою