Веломобілі в Україні

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем mijki, 22 чер 2014.

  1. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Посмотрите все таки в сторону редукторных! Они при одинаковой мощности легче в 2-3 раза!!! Да и тяговитей в столько же! И потребляют по меньше.
    Если их эксплуатировать без молодежного бахвальства, то они работают не меньше прямоприводных!
    --- добавлено: 22 июн 2014 в 11:11 ---
    Дружище-эл.велики гасают по бездорожью нехуже великов,да и бруковка им непомеха, а особенно трициклы.
     
    Останнє редагування модератором: 30 чер 2014
  2. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Я, один час, почав збирати інгридієнти на електросамокат. Потім все зважив і заспокоївся. Всетаки, велосипед - це здоров"я, а переміщувати всій зад з точки А в точку В(на електротязі) великої потреби, поки, немає. Щось, про електромобоблок думка останнім часом не покидає.(актуальніша тема):)
     
  3. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    leshiy_40, так это кому как. Мне сейчас сложно целый день на ногах, а лечение продлится в течении года,поэтому и есть необходимость в приобретении или изготовлении эл.вело. Электроблок-класная штука! Пусть Ваши мысли перейдут в деяния.:sps:
     
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    У нас із токарями туго, приходиться ходити кланятись і... довго чекати. По тому все, пока, заштопорилось.

    А на рахунок ел.вело, то випишіть втулку з тирнету, приладьте і буде щастя. (мене стримує те, що немає куди далеко їздити, да і потреби)
     
  5. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    А титанова не розглядається? Чи дорого?
     
  6. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Вообще то тема эл.вело сама по себе дороговасто! Но! Какая красота...

     
  7. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    А труби звідки брати??? Тут іще не пахане поле.
     
  8. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Я рассматриваю к изготовлению трубы от б/у велосипедов. Они изготовлены из качественного металла. А разница в весе невелика. Ее можно компенсировать установкой эл.дв. с редуктором+ лион батареи.
    В минимализме главное непереусердствовать! Знаю товарища, так он даже болты высверливал для облегчения. Результат-потратил много времени и средств и его детище потерпело полное фиаско на первых испытаниях.
    --- добавлено: 22 июн 2014 в 15:19 ---
    Вы внимательно посмотрите на видео. Передние колеса-это задние колеса от велика! Их можно запросто поставить на подшипники и крепить с одной стороны. Я такое уже делал. Тут сложного ничего нет.:Hi:
     
    Останнє редагування модератором: 30 чер 2014
    Энки подобається це.
  9. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Дед Хоттабыч,
    Да немає складного ніц, головне натхнення і трохи часу.
     
  10. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Ширина по євро стандартам має бути не більше 75 см. Тобто щоб рахуватися великом це максималка ... Валяю матрицю на кузов , скуповую матеріали велосипедні ті що якісніщі ... Рами Бу. теж розглядаю як альтернативу але самому варити не варто - дуже тонкі ... ліпше з тим до майстрів .
    Хоттабич та я й сам вже додивився що там задні спереду стоять ! )))
     
    Дед Хоттабыч подобається це.

Поділитися цією сторінкою