Як зробити із кондиціонера рекуператор?

Тема у розділі 'Вентиляция и кондиционирование', створена користувачем Casio, 20 чер 2014.

  1. Casio

    Casio Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Черкассы
    Витрата така, що повний обмін повітря в приміщенні планується в одну-дві-три години, в залежності від того, що це за кімната і скільки в ній знаходиться людей, і в якому режимі вона використовується. А коли я помножив масу 1-го кубометра повітря на його теплоємність, а потім прикинув цю цифру на об'єм приміщення та на кратність повітрообміну та на 30 днів в місяці. Одним словом мій комфорт (дихання свіжим очищеним повітрям) буде коштувати стільки, що потрібно буде не жити в цьому будинку, а влаштовуватися сторожем: доба-через-дві, щоб оплатити енерговитрати. То я й подумав, для чого гріти (чи в залежності від пори року - охолоджувати) вулицю, коли повітря на виході можна замкнути на зовнішній блок кондиціонера.
    Критикуємо далі - буду отримувати пізнання в області кондиціонування.
    --- добавлено: 24 июн 2014 в 22:49 ---
    Тут хтось когось не зрозумів.
     
    Останнє редагування модератором: 2 лип 2014
  2. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    та ні. він пропонує якщо у вас велика витрата то ставте рекуператор.
    а про кондиціонер - якщо поритись в неті і поговорити з кваліфікованими людьми то можна знайти цифри - витрату і швидкість повітря ЗБ. ну і про гарантію, думаю, можна забути
     
  3. Casio

    Casio Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Черкассы
    Що мається наувазі.
     
  4. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    зовнішній блок досить активно обдувається.
     
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Есть маленькие холодильные машины, даже настольные. Там маленький компрессор, маленькие теплообменники, маленький расход воздуха.
     
    Останнє редагування: 26 чер 2014
  6. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    Энки, ну тоді економія буде копійчаною. порівняно з гарантією.
    а так то успіху автору в реалізації ідеї. без таких людей ми б до сих пір їздили на своїх двох)
     

Поділитися цією сторінкою