Які варіанти пирога стіни каркасного будинку?

Тема у розділі 'Стены, фасады и перекрытия', створена користувачем Casio, 4 чер 2014.

  1. sov1178

    sov1178 Інженер

    Повідомлення:
    882
    Симпатії:
    3.386
    Если пароизоляция сделана качественно, то проблем не должно быть. Опыт североамериканских строителей это подтверждает на практике.
     
  2. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    якщо зовнішній шар утеплення є вітроізоляція і ви облаштуєте вентилюючий шар питання в принципі не стоятиме
     
  3. Casio

    Casio Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Черкассы
    BARNYCH, поясніть, про який зовнішній шар ізоляціі Ви говорите, також мені не зрозуміло наступне: зроблю я вент. шар за теплоізоляцією перед зовнішньою стіною і куди буде пара діватися, якщо порапроникність зовн. стіни із ОСБ - мінімальна.
     
  4. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    найдіть на форумі фасади нічіха почитайте подумайте на всяк випадок якщо у вас лайф 0632096320 я ж маю на увазі якщо з середини на вату пароізоляція то зовні на вату вітрозахист такий як під дах а якщо після шару вітроізоляції у вас підуть стойки на які кріпиться осб то біля них утворяться вертикалльнні канали .
    --- добавлено: 2 июл 2014 в 14:37 ---
    на форумі в теплоізоляції і звукоізоляції в утепленні мінватою зовні я описав як зробив фасад у себе правда у мене монтаж на прфіль сд 60 і замість осб магнезит по вертикалі профіль охоплює плиту з обох сторін утворюючи двотаврову стойку в полость профіля зовні має прийти декоративна деревяна планка то ще не дороблено чекаю хай зістариться цинк тоді помалюю наразі все тільки прогрунтовано гкж 11к та й ті стойки теж не герметичні в них є якась мінімальна шпара між плитою і профілем. фото я не робив хвалитись не докінченою роботою нічого але утеплення все одно працює при розмірах будівлі 10на 13 один повех в опалювальний сезон рідко коли виходило поза 120гр. в місяць цоьго року в січні нарахували 103гр. то при -20гр зовні. інші місяці були тепліші.
     
    Останнє редагування модератором: 10 лип 2014
  5. Casio

    Casio Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Черкассы
    Я чому і зробив цю тему, щоб зрозуміти, як можна найбільш економно використати ОСБ в якості укосин, тобто конструктивного елементу, який тримає балки стіни рівно, тому ОСБ буде битися напряму до стінових балок.
     
  6. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    коли будується з осб то балки скоріш за все є стойки з дошки сороківки шириною 10см .
     
  7. sov1178

    sov1178 Інженер

    Повідомлення:
    882
    Симпатії:
    3.386
    Если стоит задача сэкономить на ОСП, то необходимости зашивать все всплошную в принципе отсутствует. Т.е. возможны разные варианты частичной обшивки, но это неудобно с точки зрения дальнейшей обшивки/отделки. Да и экономия невелика.
     
  8. Casio

    Casio Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Черкассы
    Задача зекономити не стоіть, просто хочу щоб і каркас по діагоналях був стійкий, а найстійкіший він, при використанні ОСБ , буде при повному зашиванні, але, водночас, хочу, щоб і пара проходила, якщо вона, все-таки потрапить за паробар'єр в стіну. Бо, навіть, при використанні найкращого пароізолятора, жоден монтажник не дасть гарантіі, що якась к-ть води не потрапить в конструкцію. А вода в дернв'яному каркасі - два роки і смерть. Так що я ризикувати не можу.
     
  9. sov1178

    sov1178 Інженер

    Повідомлення:
    882
    Симпатії:
    3.386
    Зашивайте каркас ОСБ з внутрішньої сторони, а ззовні пліти МДВП, або навіть просто вітробар"єр (чи щось подібне). Це більш стійка система до помилок у монтажі пароізоляції.
     
  10. Андрей "Альта-Профиль"

    Андрей "Альта-Профиль" Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    г. Киев, ул. Старовокзальная 24
    Можно попробовать металлическую обрешетку с минватой и ветробарьером, сверху декоративный вент. фасад. Как раз точка росы не будет между стеной и утеплителем и последний будет дышать, стены в доме не будут плесневеть.
     

Поділитися цією сторінкою